• Diğer

Sultangazi

Mehmet Kavak, İlçe Başkanını Ziyaret Etti

AK Parti Sultangazi Eski İlçe Başkan Yardımcısı, İş adamı Mehmet Kavak, Sultangazi’de hizmet ayrımı yapmayacaklarını belirterek, “ Bizim siyasi anlayışımızda tüm çevreleri kucaklayan bir anlayış ortaya koyacağız. Üç dönem olayına takılmış olmamız bizi küstürmedi aksine mücadeleye daha fazla sarılmamıza vesile olacak” dedi.

Mehmet Kavak, İlçe Başkanını Ziyaret Etti

Okunma: 538

2 Nisan 2018 21:28
-A

+A

İlçe Başkanına ziyaret

AK Parti Sultangazi Eski İlçe Başkan Yardımcısı, İş adamı Mehmet Kavak, 30.03.2018 Cuma günü Sultangazi Belediyesi Sahra Sultan Düğün Sarayında gerçekleşen AK Parti Sultangazi 4. Olağan Kongresinde başkan seçilen Av. Abdurraham Dursun’u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu. “ Ziyaretin ardında gazetemize açıklamada bulunan Mehmet Kavak, birlik ve beraberlik mesajları verdi. Kavak konuşmasının devamında yeni ilçe başkanı Av. Abdurrahan Dursun ile ilgili şu tespitlerde bulundu. Sayın Başkanımız “ hizmetlerinde eşit ve adaletli bir anlayışın temsilcisi olacak. Güçlü bir teşkilat yapısı oluşturarak, ilçemizin sorunlarını çok iyi tespit ederek, bu sorunların çözümü noktasında adımlarını sıkı bir şekilde atacaktır. Ben ilçe başkanımızın zorlukları emin adımlarla aşarak ilçemizi bu günden daha iyi günlere taşıyacağına olan inancım tamdır. En ufak bir tereddüt duymamaktayım” dedi.

   

 
'Sultangazi sevdalısıyız'

Sultangazi sevdalısı olduklarını belirten Kavak, 'Sultangazi aşığı değilseniz Sultangazililik ruhunuz yoksa bu ilçeye hizmet edemezsiniz. Biz bu ilçede büyüyen ve yetişen, bu ilçede acı tatlı günlerini geçiren, mesleğini siyasetini bu ilçe de yapan insanlarız. Çocuklarımız da bu ilçede büyüyecek, torunlarımız da. Bizim gayemiz onlara ekonomisiyle, doğasıyla sosyal yapısıyla daha yaşanabilir bir ilçe bırakmak. Bu ilçede yaşıyorsak hedeflerimiz daima yüksek olmalı. Sultangazi’yi hak ettiği konuma birlikte taşımalıyız. Kavgayla gürültüyle insanları, teşkilatları küstürerek bir yere varılamayacağını çok iyi biliyoruz. Daima birleştirici olacağız. Biz AK Partiyiz. Bizi diğerlerinden ayıran çok şey var. Bizim sevdamız millet görevimiz hizmet' diye konuştu.

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1