• Diğer

Sultangazi

Mahmut Yılmaz, Meclis Üyeliğine Resmen Başvurdu

AK Parti Sultangazi Belediyesi mevcut meclis üyesi Mahmut Yılmaz, 31 Mart 2019 yılında yapılacak yerel yönetim seçimlerinde yeniden Meclis üyesi olabilmek için başvuru formunu ilçe başkanlığına teslim etti.

Mahmut Yılmaz, Meclis Üyeliğine Resmen Başvurdu

Okunma: 2586

1 Aralık 2018 09:52
-A

+A

Adıyaman ve Sultangazili hemşerilerinin talep ve yönlendirmelerinin bu kararı almada etkili olduğunu belirten Yılmaz, Halkımız 24 saat ulaşabileceği, iyi niyetli, mücadeleci, çalışkan ve en önemlisi daima yanında görebileceği, hesap sorabileceği liyakatte adaylar görmek istediğini yaşayarak gözlemledim. Bu vesileyle almış olduğumuz bu kararın halkımıza, ülkemize ve tüm kardeşlerimize hayırlar getirmesini dilerim” dedi.Mahmut Yılmaz kısaca şunları söyledi. “Beş yıldır hemşerilerimin her türlü sorununa gücüm yettiğince koşmaya çalıştım. Hemşerilerimin sevinçlerine ve üzüntülerine ortak oldum. Görev yaptığım kurumun menfaat ve çıkarlarını kendi menfaat ve çıkarlarımın üstünde tuttum. Sultangazi’de yaşayan herkesin ayrım yapmadan sorununa eğildim. Çözümler üreterek belediyeyle halk arasındaki bağları güçlendirmek için gayret sarf ettim. Bu dönemde partim uygun görürse göreve talibim. Bu ulvi görevi omuzlamaya adayım” dedi.   

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Ferdi çelebi 1 Aralık 2018 13:40

Hayırlı olsun inşallah Mahmut abi Rabbim hayırlı ve bol bereketli çalışmalara vesile kılsın bir nebzede olsa çalışmalarınızın faydasını gördüm yeterlimi tabiki değil parti dernek vakıf fark etmemeksizin halkla belediye arasındaki bağları güclendirmrniz gerekir bu güne parti ve dernek platform olarak belediyeden yüzümüzün akı ile bir fayda göremedik doğru dürüst bir şey talepte bulunduğumuz da talebimizin uygun ve müsait olduğu halde ret veriliyordu olsun inşaallah bu tür sorunların giderilecegini umuyoruz bu konuda yeni belediye başkan adayının herkesin kapısını çalarak duygu düşünceleri ve desteklerini talep etmeli kimseye tepeden bakılmamalı. Umarım yorumum yerinde olmuştur. Saygılar sevgiler MAHMUT YILMAZ.

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1