• Diğer

Sultangazi

Lütfü Sav; Hizmet İçin Geliyorum

Sultangazi İlçesi 50. Yıl Mahallesi Muhtar Adayı Lütfü Sav, “ 50. Yıl Mahallesi’ne ve 50. Yıl Halkına hizmet etme noktasında bende varım” dedi.

Lütfü Sav; Hizmet İçin Geliyorum

Okunma: 1753

2 Şubat 2019 03:35
-A

+A

31 Mart 2019’da yapılacak Mahalli İdareler Seçimi’nde 50. Yıl Mahallesi Muhtar Adayı olduğunu açıklayan Lütfü Sav, “İlçem için, hemşerilerim için yapılacak hizmette ben de varım” dedi. Sav; bilgi, birikim ve tecrübelerimi 50. Yıl Mahallemizi geliştirmek, güzelleştirmek ve mahalle halkımızın huzurlu bir şekilde yaşamaları için yola çıktığını anımsattı. Sav, “Muhtar adayı olmam için yapılan ısrarlara daha fazla direnemezdim. Hizmetten ve görevden kaçamazdım” diye konuştu.

Muhtar olarak seçilmesi durumunda sadece Adıyamanlıların değil, tüm 50. Yıl Mahallesi’nin muhtarı olacağını, adaletli ve tarafsız bir Muhtarlık yapacağına vurgu yapan Lütfü Sav, “ Bu Mahalle bizim. Bizler ayrıştırmaya değil birleştirmeye talip olduk. 50. Yıl Mahallesi’nin bir fazla hizmet alması için gecemi gündüzüme katacağım. Bunca yıllık tecrübemi Mahallemin gelişmesi, halkımızın refah ve mutluluğu için kullanacağım” şeklinde konuşan Muhtar adayı Lütfü Sav, açıklamasını daha sonra şöyle sürdürdü. Öncelikli hedefim, 50. Yıl Mahallesi’nde Muhtarlığı kazanmak. Muhtarlığı bir halk muhtarlığı haline getireceğim. Ben 50. Yıl Mahallesinde Muhtar seçildiğim zaman bir kesimin değil bütün 50. Yıl Mahallesi halkının Muhtarı olacağım. Ayrım yapmadan, kimseyi ötekileştirmeden yaptığım işlerin tümünü hukuk çerçevesi içerisinde yapılacağımı, halkımı kucaklayacağımı bilmelerini istiyorum” dedi.

 

 

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1