• Diğer

Sultangazi

Kemal Taştemir’den Yeni Yıl Mesajı

Yeni beklentiler ve umutlarla girilen 2018 yılında öncelikle ülkemiz ve tüm Dünyada sevginin ve hoşgörünün egemen olması en büyük dileğimizdir.

Kemal Taştemir’den Yeni Yıl Mesajı

Okunma: 602

31 Aralık 2017 12:15
-A

+A

2017 yılı içerisinde dünyada yaşanan açlık, sefalet ve çok daha kötüsü savaşın şahidi olmuş, ötesinde savaşı yaşamış bir toplum olan Türk Halkı olarak temennimiz, dünya barışının ve istikrarın sağlanması olacaktır. Bu nedenle temenninin ötesinde ‘Savaşsız bir Dünya’ umut ediyoruz.

Bir kez daha yeni umutlarla ‘Merhaba’ diyeceğimiz 2018 yılının ülkemize, milletimize ve ırkı, dini, mezhebi, dili, cinsiyeti, rengi her ne olursa olsun bütün insanlığa barış, huzur, mutluluk ve sağlık getirmesi en önde gelen beklentimizdir.

Yeni yılın bizlere geçmişin olumsuzluklarını unutturacağı, Acısıyla, tatlısıyla, sevinciyle, hüznüyle bir yılı uğurlarken umutla karşılayacağımız 2018 yılının ülkemize, halkımıza ve tüm insanlığa sağlık, refah ve mutluluk getirmesini dilerken, birlik ve beraberlik içinde, birbirimize kenetlenmiş, daha güçlü; birbirimizi sevgiyle kucaklayacağımız bir yıl olması dileğiyle tüm halkımıza İYİ lik ler sağlık ve esenlikler diliyorum.

Kemal Taştemir
İYİ Parti Sultangazi ilçe Başkanı
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Ömer Özdemir 31 Aralık 2017 13:52

Tüm güzel dileklerin gerçekleştiği İYİ liklere dolu bir yıl olması dileğiyle

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1