• Diğer

Sultangazi

Kemal Hıdır, Orduluları Temsilen Tek Aday

Sultangazi Ordulular Derneği Başkanı Kemal Hıdır, “hizmet yolunda ben de varım” diyerek AK Parti’den Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı oldu.

Kemal Hıdır, Orduluları Temsilen Tek Aday

Okunma: 2108

18 Aralık 2018 18:02
-A

+A

Aday adaylığı başvurusunu tamamlayan Sultangazi Ordulular Derneği Başkanı Kemal Hıdır, “Halka hizmet, Hakk’a hizmet düsturuyla çıktığımız bu yolda Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin. Bugüne kadar sivil toplum kuruluşları platformunda yaptığımız hizmet halkasını genişletmek amacıyla siyasete adım attık. Halkımızın huzuru, refahı ve mutlu bir gelecek inşası için mücadele azmimi arttırmaya çalışacağız. AK Parti iktidarlarının günümüz Türkiye’sine kattığı değerleri korumak ve muasır medeniyetler seviyesini yakalamak için çıtayı daha da yükseltmenin gayreti içerisinde olacağız” dedi.
 
KEMAL HIDIR KİMDİR?
 
1969 Ordu Mesudiye Pınarlı köyü doğumludur. 1983 yılından beri Sultangazi’de ikamet etmektedir.  15.000’in üzerinde Ordulunun ikamet ettiği Sultangazi’de kurulan Sultangazi Ordulular Derneği kurucu üyesi ve dernek başkanıdır. Yaklaşık 3 ay önce de kurulan İstanbul Sultangazi İl Dernekleri Federasyonu Kurucu Üye ve Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku