• Diğer

Sultangazi

Kemal Avseren’den, “ Hayır” Bileşenlerine Çağrı

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Sekreteri Kemal Avseren, 31 Mart 2019 yerel yönetim seçimleri öncesi Facebook’tan yaptığı paylaşım ile “ Seçime ne kadar geniş bir yelpaze ile girilirse o kadar iyi olacağını da vurguladı”. Avseren, Facebook sayfasında yaptığı paylaşım şöyle.

Kemal Avseren’den, “ Hayır” Bileşenlerine Çağrı

Okunma: 3042

29 Aralık 2018 20:16
-A

+A

Tüm HAYIR Bileşenlerine Davetimizdir.

İçerisinde bulunduğumuz ve gün geçtikçe artan baskılar, insan hak ve hürriyetlerinin ihlalleri, aydınlara ve sanatçılara dahi tahammülün olmadığı bir Ülke tesis ediliyor. İnsanları ırk, mezhep, siyasi ideolojilere göre kamplaştıran bir zihniyete karşı sandıkta birleşelim.
En demokratik hakkımız olan seçme hakkımızı kullanırken, üzerimizdeki ideoloji gömleğini çıkaralım.
Cumhuriyetin 95 yıllık çınarı olan Cumhuriyet Halk Partisi saflarında; farklı dillerde, farklı inançlarda ve farklı ideolojilerde de olsak; zulme karşı ortak bir ses verelim. İnancımızı kaybetmeyelim, mücadele edelim, zafer elbet inanların olacaktır. Hz. İbrahim (AS) ateşteyken, su damlası taşıyan karınca gibi safımızı belirleyelim. 

Bir kez daha en güçlü tondan bu saltanata HAYIR diyelim. İçinde bulunduğumuz durumdan rahatsız olan; Tüm TÜRKİYE Halklarına çağrımızdır. Gelin birleşelim. Güzel günler için Demirci Kawa gibi dik duralım. Cumhuriyetin ulu çınarı, Cumhuriyet Halk Partisinin gölgesinde herkese yetecek kadar yer vardır.

Saygılarımla

Kemal Avseren

Sultangazi CHP İlçe Sekreteri


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1