Sultangazi

Kaymakam Dayıoğlu, Belediye Başkanı Altunay’ı Ziyaret Etti

Sultangazi Kaymakamı Ali Uslanmazı’ın Kayseri Vali Yardımcılığına atanması üzerine vekâleten Sultangazi Kaymakamlığına bakan Arnavutköy İlçe Kaymakamı Kasım Fikret Dayıoğlu, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ı makamında ziyaret etti.

Kaymakam Dayıoğlu, Belediye Başkanı Altunay’ı Ziyaret Etti

Okunma: 551

20 Eylül 2017 00:02
-A

+A

Arnavutköy İlçe Kaymakamı Kasım Fikret Dayıoğlu, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ı makamında ziyaret etti. Dayıoğlu ile gündemi değerlendiren Altunay, daha sonra Sultangazi Belediyesi Sahra Sultan Düğün Sarayında 19 Eylül Gaziler günü dolayısıyla düzenlenen etkinliğe katıldı. Burada kısa bir konuşma yapan Dayıoğlu şunları söyledi. “Türk Milleti, ülkesinin bağımsızlığını, milli birlik ve beraberliğini Çanakkale’de, İstiklal Harbinde koruyup yaşattığı gibi en son 15 Temmuzda da hiçbir fedakârlıktan kaçınmadan üzerine düşen görevi yine en iyi şekilde yerine getirerek vatanını savunmuş, yüzlerce şehidi ve binlerce gazisiyle dünyaya bir kez daha boyunduruk altına alınamayacağını göstermiştir. Bundan sonrada Aziz Milletimiz vatanını iç ve dış mihraklara karşı sonsuza kadar muhafaza etmeye devam edecektir. 

Biz de Gaziler Günü dolayısıyla yaşadığımız toprak parçasını vatanlaştıran ve inançlarımızı çiğnetmeyen şehitlerimizi rahmetle anıyor ve gazilerimizi de daima minnet ve şükranla yâd ediyoruz. Bizlere var olma bilincini aşılayan şehit ve gazilerimizin aziz hatırası, bütün Türk Milletinin ruhunda ebediyen canlı kalacaktır. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ölen gazilerimize Allah’tan rahmet diliyor ve yaşayan gazilerimize sağlıklı, uzun ömürler diliyorum” dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku