• Diğer

Sultangazi

Kadınca Yaşam Merkezi Aşure Dağıttı

Kadınca Yaşam Merkezi Onursal Başkanı İlknur Altunay, Muharrem ayı sebebiyle Sultangazi Belediyesi Nurettin Uzun hizmet tesisleri, çok amaçlı salonunda Kadınca yaşam Merkezi Üyelerine aşure dağıttı.

Kadınca Yaşam Merkezi Aşure Dağıttı

Okunma: 508

5 Ekim 2018 22:27
-A

+A

Kadınca Yaşam Merkezi Üyelerinin tamamının katıldığı aşure ikramı etkinliğinde kısa bir konuşma yapan, Kadınca Yaşam Merkezi Onursal Başkanı İlknur Altunay, “ Muharrem ayındayız, bizim özel adetlerimizden biride bu ayda komşulara aşure ikram etmektir. Bizde bu günün anlamına yakışır bir şekilde aşure yaptık. Burada Kadınca Yaşam Merkezi Üyelerimize ikram ediyoruz. Onlarla paylaşmaktan, birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz. Gördüğünüz gibi aşure ayı olması nedeniyle yoğun bir ilgi var” dedi. 

 

 
Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, konuşmasında “ Muharrem ayının birlik ve beraberliği simgelediğini, kendilerinin amacıda Sultangazi’de birlik ve beraberliği sağlamak olduğunu belirterek, bu nedenle Kadınca Yaşam Merkezi onursal Başkanı İlknur Hanımın hazırlamış olduğu aşurenin hayırlara vesile olmasını diliyor. Kendisine teşekkür ediyorum” dedi. 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1