• Diğer

Sultangazi

İSSİDEF Kahvaltıda Buluştu

Sultangazi’nin en etkili Sivil Toplum Kuruluşların başında gelen İstanbul Sultangazi İl Dernekler Federasyonu (İSSİDEF) Birçok il Dernek Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Sultangazi Belediyesi Sahra Sultan Düğün Sarayında kahvaltıda bir araya geldi.

İSSİDEF Kahvaltıda Buluştu

Okunma: 1033

23 Eylül 2018 08:18
-A

+A

İstanbul Sultangazi İl Dernekler Federasyonu (İSSİDEF)  Kurucu Genel Başkanı Mevlüt Kandemir, yaptığı açılış konuşmasında birlik ve beraberlik mesajları verdi. İl dernekler Federasyonunun da bir arada olmanın önemine yaptığı vurgu kahvaltıda anlamlı bulundu. Davete katılan tüm dernek başkanlarına ve yönetimine teşekkür etti. Kendileriyle tanışmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bundan sonra Federasyon olarak üzerlerine düşecek her türlü görevi yerine getirmeye hazır olduklarını ifade etti. Aldıkları büyük sorumluluğun farkında olduklarını belirten Kandemir, İl dernekler Federasyonuyla çok daha güçlü olduklarının altını çizdi.Adıyaman Kültürünü Yaşatma Derneği (AKYAD), Sinoplular Derneği, Çankırılılar Derneği, Yozgatlılar Derneği ve Ordulular Derneği’nin katılımıyla kurulan İstanbul Sultangazi İl Dernekler Federasyonu, Sahra Sultan Düğün Sarayı’nda düzenlediği “Tanıtım” programında kuruluş amacını kamuoyu ile paylaştı. Tanıtım programına Sultangazi Kaymakamı Uğur Kalkar, Belediye Başkanı Cahit Altunay, CHP Milletvekili Gökhan Zeybek, AK Parti İlçe Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, CHP İlçe Başkanı Murat Poyraz, MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, STK temsilcileri, muhtarlar ve çok sayıda davetli katıldı.


 
 
 İstanbul Sultangazi İl Dernekler Federasyonu’nun düzenlediği tanıtım programında konuşan Sultangazi Kaymakamı Uğur Kalkar, Belediye Başkanı Cahit Altunay, CHP Milletvekili Gökhan Zeybek, AK Parti İlçe Başkanı av. Abdurrahman Dursun, MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel ve CHP İlçe Başkanı Murat Poyraz’da yaptıkları konuşmada hayırlı olsun temennisinde bulundular.Anahtar Kelimeler : İSSİDEF Kahvaltıda Buluştu ,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1