• Diğer

Sultangazi

İSEDER Üyeleri Kahvaltıda Buluştu

Kısa adı ( İSEDER ) olan İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Derneği Üyeleri Hüseyin Yılmaz Başkanlığında kahvaltıda buluştu.

 İSEDER Üyeleri Kahvaltıda Buluştu

Okunma: 485

8 Nisan 2018 18:20
-A

+A

Esnaf ve sanatkarlar derneğinin kuruluşundan bu yana yapmış olduğu çalışmalar, Kurucu Başkan Ramazan Altan, tarafından üyelere anlatıldı. Özverili çalışmalarla büyük başarılara imza atan Kısa adı ( İSEDER ) olan İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Derneği, bundan sonrada hız kesmeden çalışmalarına devam edecek denildi.

NEVA Alış Veriş Merkezi Simit Sarayında gerçekleşen kahvaltıda açılış konuşmasını İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Dernek Başkanı Hüseyin Yılmaz gerçekleştirdi. Yılmaz, “ Kurucu Başkanımız Ramazan Altan, şahsında hepinizi en kalbi duygularımla selamlıyorum. Öncelikle bizleri kırmayarak kahvaltı programımıza katılmanızdan dolayı teşekkürlerimi arz ediyorum. Derneğimizin kurucu başkanı Ramazan Altan ve bir sonraki başkan Hanifi Emre bizlere bu görevi layık gür dükleri gün kendilerine teşekkürlerimi bildirmiş, bu göreve layık olmaya çalışacağımı kendilerine iletmiştim. Ben huzurlarınızda tekrar etmek istiyorum. İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Derneği olarak üzerimize ne görev düşüyorsa yapmaya hazırız” dedi.


 

İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Derneği Kurucu Başkanı Ramazan Altan birlik ve beraberlik mesajları vererek şunları söyledi. “ Birlikten güç doğar, biz bu derneği kurduğumuzda bir elin parmaklarını geçmeyen sayımız vardı. Çok şükür bugün birçok ilçede şubelerimiz var. İstanbul Esnaf ve Sanatkârların bizden beklentileri var. Bugüne kadar birçok çalışma ve etkinlik yaptık. Bundan böyle Hüseyin Yılmaz arkadaşımızın başkanlığında bu etkinlikler ve çalışmalar devam edecek. Daha ulvi gayelere, daha büyük hedeflere ulaşmak dileğiyle hepinizi candan yürekten selamlıyorum” dedi.


Temenni ve önerilerle devam eden kahvaltı programının daha işlevi hale gelmesi için tüm üyelerin üzerine düşen sorumluluğun yerine getirilmesi gerektiği vurgulanarak bu anı ölümsüzleştirmek adına toplu resimlerin çekilmesinin ardından kahvaltı sonlandırıldı. 

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Sinan AYDIN 8 Nisan 2018 18:54

Değerli başkanımız hüseyin yılmaz beye çok teşekkür ediyorum bizi kahvaltıda değerli üyelerimizle bir araya getirdi kendisine tşk ediyorum bundan sanrasında daha iyi olmasını temenni ediyorum saygılarımla

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1