Sultangazi

İlknur Altunay ile Bu Bayramda da Yüzler Gülüyor

Kurban Bayramı öncesi çalışmalarını aralıksız sürdüren Sultangazi Kadınca Yaşam Merkezi hayırsever iş adamlarının da desteğiyle ilçede yaşayan yetim ve öksüzlere çifte bayram yaşattı.

İlknur Altunay ile Bu Bayramda da Yüzler Gülüyor

Okunma: 368

25 Ağustos 2017 23:34
-A

+A

 

Sultangazi Kadınca Yaşam Merkezi, her yıl olduğu gibi bu yıl da yetimleri bayrama hazırlıyor. İlçedeki 15 mahallede yaşayan yetim ve öksüz çocuğa Yardım kolisi Kurban ve bayram harçlığı dağıtıyor. Hayırsever işadamlarının desteği ile yetim çocuklar bayrama mutlu girecekler.  


 
İlknur Altunay, Onları Mutlu Ediyor
 
İlknur Altunay, “Çocuklar bizim geleceğimiz. Onları en iyi şekilde geleceğe hazırlayabilmek için her türlü fedakârlığı göstermek zorundayız.” Sultangazi Kadınca Yaşam Merkezi Onursal Başkanı İlknur Altunay, hayırseverlere desteklerinden dolayı teşekkür etti.  Sultangazi Kadınca Yaşam Merkezi Onursal Başkanı İlknur Altunay, konuşmasına şöyle devam etti:  “Geleceğimizi teslim edeceğimiz çocuklarımızı donanımlı ve iyi birer vatandaş olarak yetiştirmeliyiz. Yetimler gülerse dünya güler. Onların her türlü ihtiyacını karşılamalıyız. Bu kapsamda Kurban Bayramı öncesinde her yıl olduğu gibi bu yıl da yetim ve öksüz çocuklarımıza bayramlık harçlıklarını veriyoruz. Onların mutluluğu bizim mutluluğumuzdur” dedi. 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku