Sultangazi

İlknur Altunay, Şehitler için lokma dağıttı

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın Sevgili eşi İlknur Altunay, 15 Temmuz darbe girişiminde şehit olan 249 vatandaşımız için demokrasi nöbetlerinin son gününde de 2 000 kişilik lokma dağıttı.

İlknur Altunay, Şehitler için lokma dağıttı

Okunma: 463

17 Temmuz 2017 01:29
-A

+A

 

Sultangazi belediyesi “ 15 Temmuz şehitleri ve gazileri anma programı” kapsamında üç gündür devam ettirdiği demokrasi nöbetlerinin olduğu Demokrasi ve şehitler meydanında İlknur Altunay’ın kendi elleriyle pişirdiği lokmaları dağıttı. Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın da hazır bulunduğu etkinliğe katılarak vatandaşlara lokma ikram etti.

Organizasyonun düzgün şekilde ilerlemesi için seferber olan İlknur Altunay, sağa sola koşuşturarak her şeyin kusursuz olmasını sağladı. Demokrasi ve şehitler meydanında gecenin geç saatlerine kadar kalan Altunay, 2 000 kişiye lokma dağıtarak şehitlerimizin ruhuna hayır duası aldı.

 

 
Burada bir açıklama yapan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, 15 Temmuz’un ülkemiz için bir dönüm noktası olduğunu belirterek, “ 15 Temmuzu unutmamak adına, şehitlerimizi hatırlamak adına, kahramanlık gösteren gazilerimiz adına etkinlikler düzenliyoruz. Biz öncelikle o şehitlerimize minnet borçluyuz.  Bu manada demokrasi ve şehitler meydanında din görevlilerimiz sürekli şehitlerimiz adına dua okudu. Fatihalar okudu. İşte tamda bu alanda lokma dağıttık. İnşallah bu alanı dolduran binlerce vatandaşın 15 Temmuz’u ve şehitleri hatırlaması adına bir katkımız olmuştur” diye konuştu. Başkan Altunay, 15 Temmuz’u unutturmamak, şehit ve gazilerimize şükran ve minnetlerimizi ifade etmek için Sultangazi Demokrasi ve şehitler Meydanı’nı dolduran bizimle birlikte sabahlayan tüm hemşerilerimi canı gönülden kutluyorum” dedi.  

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku