Sultangazi

İlknur Altunay, Kent Gönüllüleriyle Bir Araya Geldi

Sultangazi Belediyesi kent gönüllüleri ve aileleri, Kadınca Yaşam Merkezi Onursal Başkanı İlknur Altunay Başkanlığında iftardan sonra Selçuklu köyünde bir araya geldi.

İlknur Altunay, Kent Gönüllüleriyle Bir Araya Geldi

Okunma: 495

8 Haziran 2017 10:50
-A

+A

Onursal Başkan İlknur Altunay, Sultangazi Belediyesi Ramazan etkinlik alanında kurulan Selçuklu Köyü Otağı Çadırında bir araya gelen gönüllülerin yıl boyunca yürüttüğü çalışmalardan övgüyle söz etti.


 
Sultangazi Belediyesi'nin yardım faaliyetlerini organize eden ve kurduğu komisyonlarla etkin çalışmalar yürüten Kadınca Yaşam Merkezi ve kadın kent gönüllüleri, iftar sonrası bir araya geldi. Sultangazi ilçesinde ihtiyaç sahipleri, yetim ve öksüzlere yapılan yardımlar hakkında bilgilendirmelerde bulunan Kadınca Yaşam Merkezi Müdiresi Münire Ceyhan, Kadınca Yaşam Merkezi Onursal Başkanı İlknur Altunay’dan tam not aldı.


 
Kadınca Yaşam Merkezi Onursal Başkanı İlknur Altunay, gönüllü kadınların çalışmalarından övgüyle söz etti. Kadın kent gönüllülerinin, yürüttükleri çalışmalarla yoksul, düşkün, engelli gibi desteğe ihtiyaç duyan bireylerin de diğer insanlar gibi hayata tutunmalarını sağladıklarını ifade eden Başkan Altunay, fedakar çalışmalarından dolayı tüm Kadınca Yaşam Merkezi Çalışanlarını, Kent gönüllülerini ve ailelerine teşekkür etti. 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku