Sultangazi

İlknur Altunay, Gözyaşlarını Tutamadı

Sultangazi Kadınca Yaşam Merkezi Onursal Başkanı İlknur Altunay, Ramazan ayında da ilçedeki ihtiyaç sahiplerinin yardımına yetişiyor.

İlknur Altunay, Gözyaşlarını Tutamadı

Okunma: 664

13 Haziran 2017 14:53
-A

+A

Sultangazi Kadınca Yaşam Merkezi ilçe genelinde hasta, engelli, yoksul ve yaşlıları ziyaret ederek bu insanlara her konuda tam destek vermesi bir çok hayır sever iş adamını da harekete geçirmesi bekleniyor. Sultangazi Kadınca Yaşam Merkezi Onursal Başkanı İlknur Altunay, hayırsever vatandaşlarla, ihtiyaç sahibi vatandaşlar arasında “ Gönül köprüsü” kurmayı Ramazan ayı içerisinde de tüm hızıyla sürdürüyor.


 
İlknur Altunay Gözyaşlarını Tutamadı
 
Yoksul ailelerin çocuklarına parasal, gıda, kıllık kıyafet ve ayakkabı desteklerinde bulunan, gittiği yoksul ve çaresiz ailelerin derleriyle dertlenen İlknur Altunay, dün ziyaret ettiğimiz yoksul bir ailenin çaresizliği karşısında gözyaşlarını tutamadı. Aileye maddi yardımın yanı sıra gıda, ayakkabı ve sağlık konusunda yardımda bulundu.


 
Münire Ceyhan, Kadınca Yaşam Merkezini Anlattı
 
      
Sultangazi Kadınca Yaşam Merkezi Müdiresi Münire Ceyhan, yıllardır büyük özverilerle hayırsever vatandaşlarla, ihtiyaç sahibi insanlar arasında “ Gönül köprüsü” kurmaktan duydukları memnuniyeti ifade etti. Ceyhan, konuşmasını şöyle sürdürdü. “Sultangazi Kadınca Yaşam Merkezi Onursal Başkanımız İlknur Altunay ile birlikte ilçemizde ikamet eden yoksul ve çaresiz insanlara dokunarak onların dertleriyle dertleniyoruz. Elimizden geldiğince çözümler üreterek onlara yardımcı oluyoruz. Bugün olduğu gibi kimi çaresiz aileleri ziyaret ettiğimizde duygulanıyoruz. Onursal başkanımız bugünkü çaresiz aileyi görünce gözyaşlarına hakim olamadı” dedi.


 
İlknur Altunay Kadınca Yaşam Merkezini Şu Sözlerle Anlattı
 
Sultangazi Kadınca Yaşam Merkezi Yönetimindeki herkesin son derece hassas ve titiz bir çalışma temposu içerisinde ihtiyaç sahiplerine ulaştıklarını ve onların gönüllerini kırmadan yardımların yerine ulaştırıldığını anlatan Altunay, “ Allah’ıma bin şükür ki vatandaşımız ve bizlere güvenen hayırseverler daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşmamız için bize destek veriyorlar. Bizler de daha çok ihtiyaç sahibine ulaşıyoruz. Ben ve ekibime inanan, güvenen tüm hayırseverlerimize sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Allah onlardan binlerce kez razı olsun” diye konuştu.  Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Emine fidan 13 Haziran 2017 16:19

Tebrikler.kendi gibi kalbi güzel ilknur hanım.rabbim yapılan bu iyilikleri iki cihanda önünüze çıkardın.daha çok gönül köprüleri kurulsun inşaallah

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku