Sultangazi

İlknur Altunay, 95 Yaşındaki Kezban Nineyi Ziyaret Etti

Her gün onlarca yaşlı, yetim, öksüz, dul ve dar gelirliyi ziyaret eden, onların dertleriyle dertlenen, sevinçlerine ortak olan Sultangazi Kadınca Yaşam Merkezi Onursal Başkanı İlknur Altunay, 95 Yaşındaki Kezban nineyi evinde ziyaret etti.

İlknur Altunay, 95 Yaşındaki Kezban Nineyi Ziyaret Etti

Okunma: 495

14 Haziran 2017 13:25
-A

+A

Sultangazi Kadınca Yaşam Merkezi Onursal Başkanı İlknur Altunay, Sultangazi 50. Yıl Mahallesinde ikamet eden 95 yaşındaki Kezban Sürmeli’nin yaşam sevincine hayran kaldı. Her gittiği yerde insanlarla kurduğu sıcak ve samimi sohbetlerle sıra dışı bir anlayış sunan Sultangazi Kadınca Yaşam Merkezi Onursal Başkanı İlknur Altunay, 50. Yıl Mahallesinde ziyaret ettiği 95 yaşında ki Kezban ninenin yaşam sevincine ortak oldu.

 


Ayrım yapmadan Sultangazi’nin 15 mahallesinde yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşlar ile bir arada olmak ve sorunlarını yerinde tespit ederek çözüme kavuşturmak amacıyla her gün düzenli olarak gerçekleştirilen ziyaretlere 50. Yıl Mahallesi, Cebeci Mahallesi ve Uğurmumcu Mahallelerinde devam edildi.Sultangazi Kadınca Yaşam Merkezi Onursal Başkanı İlknur Altunay ve Kadınca Yaşam Merkezi Müdiresi Münire Ceyhan’ın, evinde ziyaret ettiği Kezban nineye uzun ömürler dileyerek gönüllerini aldı. ziyaret esnasında kaç yaşındasın sorusuna doğduğumdan beri yaşıyorum cevabını veren Kezban Sürmeli’nin yaşam sevinci ve esprileri ziyarettin en güzel karelerini oluşturdu.   

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku