• Diğer

Sultangazi

İlçe Başkanı Dediğin Böyle Olur

Göreve geldiği 24 Aralık 2017 tarihinden bugüne kadarki süreçte proje ve çalışmalarıyla Sultangazi ilçesinde “ Hizmette sınır tanımayan ilçe başkanı olarak ismini altın harflerle yazdırmayı başaran Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, ekonomik, sosyal, kültürel ve sportif anlamda ilçenin çehresini değiştiren çalışmalara imza atmayı sürdürüyor.

İlçe Başkanı Dediğin Böyle Olur

Okunma: 6039

23 Mart 2018 17:43
-A

+A

Murat Poyraz, Bizim yüreğimiz de kapımız da her zaman herkese açık. Günün her saatinde halkımızla bir araya gelir, onlarla dertleşiriz. İlçe Başkanlığımıza gelen her vatandaşımızı dinler sorunlarını çözmeye çalışırız. Çözersek kendileriyle sevinir, çözemesek kendileriyle hüzünleniriz” diyor.
 
 
Murat Poyraz, bunun dışında mahalle ziyaretleri esnaf ziyaretleri, okul ziyaretleri, muhtarlık ziyaretleri ve çalışma yapılan bölgelerde halk ile buluşuyor, sohbet ediyor isteklerini dinliyor, görüş alışverişinde bulunuyor çözüm üretmek için elinden gelenin en iyisini yapmak için gayret gösterdiği için halkın gönlünde taht kurmayı başardı.
 
Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, Çalışkan ve mütevazi kimliğiyle tanınıyor. İlçe Başkanlık kapılarını gerçek anlamda herkese açık tutan, tüm kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarıyla barışık olan Başkan Poyraz, ilçedeki tüm sosyal aktivitelerde aktif görevler ve sorumluluklar üstleniyor. Azimle çalışıyor, ilçede çalmadık kapı bırakmıyor. Sultangazi halkı, Başkan Murat Poyraz’ın hizmetlerinden memnuniyetini her fırsatta dile getiriyor.
 
Halkın umudu her geçen gün artıyor. Murat Poyraz ve yol arkadaşlarının çalışmaları umutları yeşertiyor. Bu azim ve kararlılıkla çalışmalar hız kesmeden devam ederse halkın sorununu kendi sorunu olarak görülürse iktidara adım adım yaklaşılıyor demektir. Gün kararlılıkla, azimle, yılmadan, bıkmadan onurluca yürüme günüdür.

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Mustafa Altıntaş 20 Nisan 2018 01:55

Yüzde yüz katılıyorum başarılarının devamını diliyorum selamlar

Cevapla
Muslum sahin 23 Mart 2018 19:08

Baya yüklü olmuş yaşam

Cevapla
Muslum sahin 23 Mart 2018 19:08

Baya yüklü olmuş yaşam

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1