• Diğer

Sultangazi

İbrahim Demir, Öğrencilere Kitap Hediye Etti

Sultangazi İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Demir, 2017- 2018 Eğitim- Öğretim Yılının başlaması dolayısıyla yürüttüğü okul gezileri programında, Orhangazi Ortaokulunda Öğrencilerle buluştu. Öğrencilere kitap dağıtan İbrahim Demir, “Kitap dağıtımı ile çocuklarımızın kitapla tanışmasını ve kitaba olan bağımlılığını pekiştirmek istiyoruz” dedi.

İbrahim Demir, Öğrencilere Kitap Hediye Etti

Okunma: 565

3 Ekim 2017 00:55
-A

+A

Sultangazi Orhangazi ortaokulunda Sultangazi İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Demirin önderliğinde bir araya gelen Orhangazi Ortaokul Müdürü Kemal Kavgacı ve okul müdür yardımcıları. Okul aile birliği üyeleri 5. sınıf velileri ve okul öğretmenleri bir araya geldi. Öğrencilere kitap dağıtan Sultangazi ilçe milli eğitim müdürü İbrahim Demir, “Kitap dağıtımı ile çocuklarımızın kitapla tanışmasını ve kitaba olan bağımlılığını pekiştirmek istiyoruz” dedi. 
Sultangazi ilçe milli eğitim müdürü İbrahim Demir, Okul Müdürü Kemal Kavgacı tarafından karşılandı. Okulda yaptıkları çalışmalarla ilgili okul müdüründen bilgiler alan Milli Eğitim Müdürü İbrahim Demir, neden kitap dağıttıkları ve eğitimle ilgili yaptıkları çalışmaları anlattı. Orhangazi Ortaokulunda, talep edilen sayı kadar set getirildiğini hatırlatan İbrahim Demir, yaptığı açıklamada ise şunları kaydetti:


 
 
“Göreve geldiğimiz günden bugüne; Sultangazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak. Eğitim ve öğretim yılı başlangıcında öğrencilerimize okumayı teşvik etmek amacıyla kitap dağıtıyoruz. Bu setlerimizi, daha öncesinden okul müdürlüklerimizden aldığımız sayıya istinaden okul müdürlerimize teslim ediyoruz. Okul müdürlerimiz de, aynı hassasiyetle kimseyi teşhir etmeden tek tek öğrencilerimizi çağırarak kendilerine teslim etmektedirler. Orhangazi ortaokulu müdürümüz Kemal Kavgacı’ya setlerimizi teslim ettik. Kendileri de, öğrencilere bu setleri dağıtacaklar.”


 
 
Sultangazi ilçe milli eğitim müdürü İbrahim Demir, kitap seti dağıtımını her yıl sürdürdüğünü, Milli Eğitim Bakanlığına ek olarak da, ilçede bulunan okullarına destek olduğunu söyledi. Sultangazi ilçe milli eğitim müdürü İbrahim Demir, açıklamaların ardından sınıfları ziyaret etti. Öğrencilerle buluşarak, okumanın ne kadar önemli olduğunu anlatan, Sultangazi ilçe milli eğitim müdürü İbrahim Demir, öğrencilere hikâye Kitabı dağıtıp, okuldan ayrıldı. 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku