• Diğer

Sultangazi

İBB, “11. KÂRGİR YAPILARDA KORUMA VE ONARIM SEMİNERİ”NE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

İBB KUDEB, koruma alanındaki farklı disiplinlerde çalışan uzmanları bir araya getiren Kârgir Yapılarda Koruma ve Onarım Seminerlerinin 11’incisini 19 – 20 Kasım’da düzenlenecek.

İBB, “11. KÂRGİR YAPILARDA KORUMA VE ONARIM SEMİNERİ”NE  EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

Okunma: 2057

17 Ekim 2019 12:06
-A

+A

İBB KUDEB, koruma alanındaki farklı disiplinlerde çalışan uzmanları bir araya getiren Kârgir Yapılarda Koruma ve Onarım Seminerlerinin 11’incisini 19 – 20 Kasım’da düzenlenecek.


İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kültür Varlıkları Daire Başkanlığı Koruma Uygulama ve Denetim Müdürlüğü (KUDEB) bünyesinde hizmet veren Taş Eğitim Atölyesi, koruma alanındaki farklı disiplinlerde çalışan uzmanları yeniden bir araya getirecek.


“11. Kârgir Yapılarda Koruma ve Onarım Semineri”, İBB’nin ev sahipliğinde 19 – 20 Kasım 2019 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek.


Yüksek öğretim kurumlarında, kamuda ve özel sektörde koruma alanındaki farklı disiplinlerde çalışan uzmanların bir araya gelmelerini sağlayan seminer, bilgi ve deneyim paylaşımı amacıyla gerçekleştirilecek.


Yurt içinden ve yurt dışından uzman konuşmacıların yer alacağı programda, koruma alanında faaliyet gösteren tüm kamu kurum ve kuruluşları ile akademisyenlere, özel sektörde çalışan uzmanlara, üniversite - meslek yüksekokulları öğrencilerine, STK temsilcilerine ve kültür varlıklarının korunmasına ilgi duyan tüm vatandaşlara açık olacak.


Seminerle eş zamanlı olarak, KUDEB Taş Eğitim Atölyesi Taş Restoratörü Eğitim Programı kursiyerlerinin taş oyma çalışmalarından oluşan sergi fuaye alanında gezilebilecek.

Seminer boyunca simultane tercüme hizmeti sunulacak. Program detayları ve online katılım formu ilerleyen günlerde www.ibb.gov.tr/kudeb sayfasından yayınlanacak.


PROGRAM:


Tarih: 19-20 Kasım 2019

Yer: Conrad İstanbul Bosphorus Hotel / Beşiktaş

Saat: 09:00

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku