• Diğer

Sultangazi

Hüseyin Seçik, Sultanpınar Muhtar Adayı Oldu

Kangal’ın sevilen saygın insanlarından biri olan Hüseyin Seçik, İlçenin güzide köylerinden Sultanpınar, Bayındır, Murathanlılar ve Zeyneller’in muhtar adayı olduğunu resmen açıkladı.

Hüseyin Seçik, Sultanpınar Muhtar Adayı Oldu

Okunma: 1630

23 Aralık 2018 22:58
-A

+A

Yaklaşan yerel seçimler öncesi muhtar adayları da belli olmaya başladı. Sivas İli Kangal İlçesi Bayındır Köyü Nüfusuna kayıtlı sevilen isimlerinden Hüseyin Seçik, İlçemizin güzide köylerinden ve mezralarından Sultanpınar, Bayındır, Murathanlılar ve Zeyneller’in muhtar adayı olduğunu resmen açıkladı.

“ Halkın arasından biri, sorunlarınıza çare olacak kişi” sloganıyla yola çıkan Bayındır’ın sevilen simalarından 70 yaşındaki Hüseyin Seçik, yaptığı açıklamada, “ Siz değerli köylülerime hizmet verebilmek için Sultanpınar, Bayındır, Murathanlılar ve Zeyneller’in köy ve mezraları muhtarlığına adaylığımı açıklıyorum. Daha güzel Sultanpınar, Bayındır, Murathanlılar ve Zeyneller için önce Allah’ın izini sonra sizlerin takdiriniz ile bismillah deyip muhtarlık adaylığımı haykırıyorum” ifadelerine yer verdi.
 
Hüseyin Seçik, Emekli olduktan sonra yıllardır emek verdiği, sabır ettiği köyüne ve mezralarına hizmet etmek için kolları sıvadı. Seçik, “ Köylülerin mutlu olmasını istiyorum. Kişilik olarak, başkalarının sorununu kendi sorunum gibi gören birisiyim. Şeffaf bir yönetim anlayışını kural haline getireceğim. İnşallah dostluk ve kardeşlik içinde çok güzel bir seçim olur. Adaylığım hem Sultanpınar, Bayındır, Murathanlılar ve Zeyneller köy ve mezralarımıza hem de Kangal İlçemize hayırlı olsun” dedi. 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1