• Diğer

Sultangazi

Hüseyin Seçik, Gümbür Gümbür Geliyor

31 Mart 2019 yerel yönetim seçimlerinde Sivas İli Kangal İlçesi Sultanpınar, Bayındır, Murathanlılar ve Zeyneller Köyü muhtar adayı Hüseyin Seçik Gümbür Gümbür geliyor.

Hüseyin Seçik, Gümbür Gümbür Geliyor

Okunma: 649

21 Ocak 2019 23:10
-A

+A

31 Mart yerel seçimleri yaklaşırken Sultanpınar, Bayındır, Murathanlılar ve Zeyneller köyü ve Mezralarının muhtarlık seçimleri için hareketlilik en üst seviyede devam ediyor. Muhtar adayı olacak adaylar tek tek isimlerini açıklarken Sultanpınar, Bayındır, Murathanlılar ve Zeyneller’in muhtar adayı Hüseyin Seçik, emin adımlarla hedefe yaklaşıyor.
 
Sultanpınar, Bayındır, Murathanlılar ve Zeyneller’in muhtar adayı olduğunu açılayan Hüseyin Seçik, "Gelişim için değişim şart" diyerek muhtar adayı olduğunu kamuoyuna duyurdu. Köyüne olan sevgisi nedeniyle aday olduğunu belirten Seçik, “ Doğup büyüdüğüm, anılarımın ve umutlarımın yeşerdiği Köyümüzde yaşayan bir ailenin evladı olarak güzel Sultanpınar, Bayındır, Murathanlılar ve Zeyneller Köylerimizin muhtarlık görevini sizlerin teveccühü ile azimle yürüteceğimi bilmenizi isterim. Emin olun ki köyüme olan sevgim beni bu göreve talip olmaya iten en önemli unsurdur. İşte bu yüzden köy ve mezralılarımın oyuna talibim. Sultanpınar, Bayındır, Murathanlılar ve Zeyneller için gece gündüz çalışacağıma söz veriyorum” dedi.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1