Sultangazi

Hüseyin Kurkut’tan Babalar Günü Mesajı

Dumlu Köyü Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Dernek Başkanı Hüseyin Kurkut, “Babalar Günü” dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Hüseyin Kurkut’tan Babalar Günü Mesajı

Okunma: 397

18 Haziran 2017 14:19
-A

+A

Dumlu Köyü Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Dernek Başkanı Hüseyin Kurkut, kutlama mesajında, babaların çocuklarının dünyaya gözlerini açtığı andan itibaren hayatlarının her anında onları koruyan sevgi ve şefkatle kol kanat geren varlıklar olduğunu belirtti. “Hiçbir karşılık beklemeden, fedakarca bizleri yetiştiren, güven içerisinde geleceğe hazırlayan babalarımız, hayat yolculuğumuzda, iyi birer rol model olarak her türlü zorluğa göğüs germeyi, mücadele etmeyi, her koşulda ayakta kalmayı öğretir ve tecrübeleriyle yolumuzu aydınlatırlar.
 
Onlara layık birer evlat olmak, sevgi ve saygı göstermek, hepimiz için yerine getirilmesi gereken bir vefa borcudur. Varlıkları ile yüreklerimizi ısıtan, bize mutluluk ve güven veren bütün babalarımızın Babalar Gününü kutluyor, sağlıklı ve huzurlu uzun ömürler diliyorum. Benim gibi babalarını kaybeden dostlarıma sabır dilerken, ebediyete intikal eden babaların mekanı cennet bahçesi olsun” ifadelerini kulandı.   

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku