• Diğer

Sultangazi

Hüseyin Erciyas, “Beyoğlu Kazanacak”

Cumhuriyet Halk Partisi Beyoğlu Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Hüseyin Erciyas, Önümüzdeki günlerde yapılacak eğilim yoklamasında yol arkadaşlarının desteğini istedi.

Hüseyin Erciyas, “Beyoğlu Kazanacak”

Okunma: 2552

27 Aralık 2018 20:40
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi, yerel yönetim seçimlerinde Parti’den aday olmak için başvurulara yönelik Örgüt içinde Eğlim yoklamasına gidiyor. CHP’nin, aday belirleme süreçlerini titizlikle gerçekleştirdiklerini ifade eden Hüseyin Erciyas, Halkın ve örgütün eğilimleri ve diğer birtakım çalışmalarla Örgütümüz, adaylarını netleştirmiş olacağını dile getirdi.


 
Erciyas, “hiçbir zaman sahanın, halkın nabzını tutmaktan uzak durmadıklarını vurgulayarak, "Her zaman halkla, birlikte hareket ettik. Cumhuriyet Halk Partisi’ni diğerlerinden ayıran en önemli neden budur. CHP, Halkın bağrından çıkmış bir partidir. Her zaman gerek politikaları belirlemede gerekse aday tespitinde halkımızın genel beklentileri, eğilimleri CHP’nin de beklentisi ve eğilimi olmuştur. Özellikle bu dönemde Halk Belediyeciliğini çok vurguluyoruz. 'Hizmet gereklidir ama yeterli değildir.' diyoruz. Hizmetin yanı sıra mutlaka vatandaşımızla hemhal olacak, iyi diyalog kuracak, vatandaşa tepeden bakmayacak, onunla birlikte yerel kalınmaya, yerel demokrasiye öncülük yapacak arkadaşlarımızı belirlemeye çalışılmalıdır” diye konuştu.
 
Cumhuriyet Halk Partisi Beyoğlu Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Hüseyin Erciyas, son olarak şunları söyledi. “C.H.P.Beyoğlu ilçemizde 1989 Yılından beri,parti EMEKTARI olarak görev yaptım.Yağmur ,çamur,kar,kış demeden çalıştığım partimde kimi dönem sandık görevlisi,kimi dönem okul sorumlusu,kimi dönem alan sorumlusu,kimi dönem okul sorumlusu olarak hizmet ettiğim partime bu dönem meclis üyesi adayıyım 12.13 Ocak 2019 tarihinde ilçe başkanlığımız nezdinde yapılacak EĞLİM yoklamasında partili arkadaşlarımın desteğini bekliyorum” dedi.

 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1