• Diğer

Sultangazi

Hilal Çalık Özdemir’den Öğretmenler Günü Mesajı

Hilal Çalık Özdemir, 24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Hilal Çalık Özdemir’den Öğretmenler Günü Mesajı

Okunma: 460

21 Kasım 2017 04:11
-A

+A

Mesajında tüm öğretmenlerin 24 Kasım öğretmenler günü’nü kutlayan Özdemir, “ Öğretmenler, çocuklarımızın topluma faydalı bir birey olarak yetiştirilmesinde önemli bir rolü üstlenmekle ve bedeli hiçbir değerle ölçülemeyecek kadar saygın bir görevi icra etmektedir. Milletçe topyekün çağdaş uygarlık seviyesinin üstüne çıkmayı hedefleyen ve bu hedefe ulaşmak için de kararlılıkla yürüyen öğretmenlerimizin başarısı, ülkemizin gelecekteki başarısı olacaktır.
 
Öğretmenlik gücünü sevgiden alan kutsal bir meslektir. Ülkemizin aydınlık geleceğini öğretmenlerimizin alın terinde görüyoruz. Öğretmenlerimiz, güzeli ve her alanda yenileşmeyi savunan, milli birliğimizin, beraberliğimizin, geleceğimizin teminatı çocuklarımızı büyük bir sabır ve özveri ile yetiştiren, geleceğimizin dönüşüm mimarlarıdır. Bu onurlu mesleğin tüm mensuplarına güvenimizin sonsuz olduğunu belirterek, Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, mesleklerini icra ederken şehit olan bütün öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, ülkemizin çocuklarına uzun yıllar eğitim vermiş emekli öğretmenlerimiz ile halen görevleri başında olan tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım öğretmenler Günü’nü yürekten kutluyorum” dedi.      

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Hamiyet KURUÇAY 21 Kasım 2017 23:27

Saygı değer müdüre hanım kizim Yazmış olduğun öğretmenler günü ile ilgili mesajını okudum ve çok onere oldum.Tesekkur ederim.Bizler sizin gibi değerli insanları vatana millete hayırlı birer birey olarak yetistirdigimiz için çok mutl

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1