• Diğer

Sultangazi

Hayırsever İş Adamı Abdurrahim Yaylacı Aşure Dağıttı

Merkezi 50. Yıl Mahallesi ve Cebeci Mahallesinde bulunan Yaylacılar Gıda San ve Tic. Ltd. Şti Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahim Yaylacı tarafından Muharrem ayı dolayısıyla aşure ikramında bulunuldu.

Hayırsever İş Adamı Abdurrahim Yaylacı Aşure Dağıttı

Okunma: 717

26 Eylül 2018 20:32
-A

+A

Her yıl olduğu gibi bu yılda, Muharrem ayı dolayısıyla hayırsever iş adamı Abdurrahim Yaylacı tarafından aşure hayrı yapıldı. Her iki iş yerinin önüne kurulan kazanlarda okul çıkışı dağıtılan Aşureler öğrenci ve veliler tarafından afiyetle yenildi.


 
Yaylacılar Gıda San ve Tic. Ltd. Şti Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahim Yaylacı, aşure hayrına ilişkin yaptığı açıklamada, muharrem ayı dolayısıyla başta Hz. Muhammed’in aziz ve mübarek ruhları olmak üzere vatan, millet ve bayrak için şahadete yürüyen tüm şehitlerin ruhuna hediye etmek için aşure ikram ettiklerini söyledi. 


 
Bu vatan için her zaman can vermeye ve hizmet etmeye hazır olduklarını dile getiren Yaylacı, “ Bugün bizim amacımız Allah rızası için ikramda bulunmak. Vatandaşlarımıza da ikramlarımızı kabul ettikleri için teşekkür ediyorum. Allah birliğimizi, dirliğimizi bozmasın. Bozmak isteyenlere de fırsat vermesin.” İfadelerini kulandı.  
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Teoman civici 26 Eylül 2018 21:06

Allah kabul etsin

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1