• Diğer

Sultangazi

Haydar Polat’tan Kamuoyuna

Yaklaşan 31 Mart 2019 yerel yönetim seçimlerine beş ay gibi kısa bir süre kalmasına rağmen adaylık konusunda her hangi bir açıklamayı doğru bulmuyorum.

Haydar Polat’tan Kamuoyuna

Okunma: 1540

2 Kasım 2018 23:35
-A

+A

Yaklaşık bir yıldan daha fazla bir süredir, bazı adayların yüksek sesle yaptığı propaganda ve benim aday olup olmayacağım konusundaki yanlış bilgiler benim iradem dışındadır.
 
Bu konu ile ilgili olarak ifade etmek istediğim bir husus ta şudur. 30 Mart 2014 tarihinden bugüne kadar büyük bir özveri ve gayretle Esentepe halkına karşı ahlaki, insani ve vicdani sorumluluğum gereği her platformda direnişçi bir mücadele ile mahallemizin sorunlarını eğitim’den, ulaşım’a, sağlıktan, spor’a, enerji’den, altyapı’ya birçok alanda elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım.
 
Dolayısıyla bu insanlık ve onur mücadelesinin bir parçası olmaktan kıvanç duymaktayım. İnanç ve kararlılıkla Esentepe halkının bana duyduğu güven ve omuzlarıma yüklediği sorumluluktan dolayı her birine ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum.      

31 Mart 2019 yerel yönetim seçimlerinde halkım uygun gördüğü takdirde Esentepe halkına hizmet etmekten onur ve gurur duyarım.
 
Bu hizmet yarışında bende adayım diyen arkadaşlarıma başarılar diliyorum. 31 Mart 2019 yerel yönetim seçimleri başta Esentepe’miz olmak üzere, Ülkemize özgür ve aydınlık yarınlara vesile olmasını diliyorum. Herkese saygılarımı sevgilerimi ve şükranlarımı sunuyorum.
 
Esentepe Mahalle Muhtarı
 
Haydar Polat
 

 

Anahtar Kelimeler : Haydar Polat’tan Kamuoyuna,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1