• Diğer

Sultangazi

Haydar Polat, Başkan Dursun’u Makamında Ziyaret Etti

Esentepe Mahalle Muhtarlığına bu dönemde seçilen Haydar Polat, azaları ve kanat önderleri ile birlikte Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun’u ziyaret etti.

Haydar Polat, Başkan Dursun’u Makamında Ziyaret Etti

Okunma: 2741

16 Nisan 2019 23:09
-A

+A

Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun ve Esentepe Mahalle Muhtarı Haydar Polat, ‘ Birlik ve beraberlik’ mesajını paylaştılar. Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun’u makamında ziyaret eden Haydar Polat, “ Bundan sonraki süreçte, tüm azalarımız ve Mahallemizin ileri gelenleri ile birlikte el ele yan yana olacağız. Bu güzide ilçemiz Sultangazi’ye hizmet etme yolunda bütün imkanlarımızı seferber edeceğiz. Modern bir ilçe olma yolunda, ilçemizin çehresini değiştirecek, her türlü projede bize ne düşüyorsa, sizlerin yanında olacağız. İstanbul’un parlayan yıldızı Sultangazi’mizi inşallah layıkıyla hep birlikte inşa edeceğiz. Bizi kabul ettiğiniz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ediyorum” dedi.


 
Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “ Öncelikle başta Esentepe Mahalle Muhtarımız Haydar Polat ve azalarını tebrik ediyorum. Önümüzdeki günler çok daha güzel olacak. İnşallah hep beraber kardeşlik ve birlik, beraberlik içinde omuz omuza bu süreci birlikte hizmet ederek yürütürüz. Birlik ve beraberlik içinde olmamız çok önemli. İnşallah Sultangazi’mizin daha da güzelleşmesi için hep beraber katkı sağlayacağız. Biz halkımızın sevincine, üzüntüsüne, derdine ve tasasına ortak olacağız” dedi.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku