• Diğer

Sultangazi

Hayatını Mehmet’ine Adayan Bir Baba, Yarcan Tan

O bir baba, O, engelleri sevgiyle, hoşgörüyle, sabırla aşan, umudunu asla kaybetmeden kendisini Mehmet’ine adayan özverili, şefkatli, yüreği kocaman bir insan.

Hayatını Mehmet’ine Adayan Bir Baba, Yarcan Tan

Okunma: 832

25 Kasım 2018 23:30
-A

+A

Tamı tamına 20 koca yıl, çocuğunu bağrına basan, onsuz bir saniye bile geçirmek istemeyen, sabahtan akşama kadar ona eşlik ederek adeta onunla birlikte nefes alan Yarcan Tan, tüm insanlığa ders verecek örnek yaşam öyküsüyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Mehmet Tan, 20 Yaşına anne babasının çok üzgün olduğu bir günde bastı. Babası Yarcan Tan’ın (85) yaşındaki Halası Remziye (Tan) Aktürk’ün Ardahan İli Göle İlçesi Sürügüden Köyünde yaşamını kaybettiği haberini almışlardı. Böylesi acı bir günde Mehmet’in doğum gününü ertelemek, görmemezlikten gelmek doğru olmazdı. Mehmet için bir şeyler yapılmalıydı. Sade ve yalnız olsa bile. O doğum günü sürprizi Mehmet’i çok mutlu etmişti. İçten ve yürekten tüm aile sarılmıştı Mehmet’e öpmüştü koklamıştı biricik Mehmet’ini. Öylede olmalıydı, başkada bir şey beklemek yanlış olurdu.  

Bizde Yaşam Gazetesi ailesi olarak Mehmet Tan’ın doğum gününü en kalbi duygularımızla kutluyor, değerli dostlarımız Yarcan Tan ve Nagihan Tan kardeşlerimizi tebrik ediyoruz.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1