• Diğer

Sultangazi

Hasan Basri Özdemir, “Sultangazispor Sahipsiz Değildir”

Sultangazispor Kulübüne Sultangazi’nin önde gelen siyaset ve iş dünyasının önemli ismi Hasan Basri Özdemir’den destek geldi.

Hasan Basri Özdemir, “Sultangazispor Sahipsiz Değildir”

Okunma: 459

24 Ocak 2018 23:31
-A

+A

Sultangazi Merkez Parti İlçe Başkanı, Mertler İnşaat Yönetim kurulu başkanı iş adamı Hasan Basri Özdemir, 2017- 2018 sezonunda Sultangazi’yi Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) temsil eden Sultangazispor kulübüne 10 000 TL destek verdi.

 


Hedefiniz 3 Lig Olmalı

Özdemir, ilçede sporun gelişmesi için önceki yıllarda da amatör takımlara ve taraftarlar derneğine maddi destek vermişti. Bölgesel Amatör liginde (BAL) mücadele eden ve hedefini 3.Lig olarak belirleyen Sultangazispor 24 01 2018 tarihinde Sultangazi Belediyesi Sahra Sultan Düğün Sarayında gerçekleştirdiği gecede önemli konukları ağırladı.Sultangazispor Sahipsiz Değildir

BAL Liginde mücadele eden Sultangazi Spor Kulübüne başarı dileyen Özdemir, Sultangazi İlçesinin beş yüz elli bin nüfusu olduğunu en az iki yüz müteahhit ve yüzlerce ticaret adamı bulunduğunu sözlerine ekleyerek kulübü daha üst liglerde görmek istediklerini söyledi. Sultangazispor sahipsiz değildir diyerek sözlerini sürdüren Özdemir, Sultangazi’nin her bakımdan kabuğunu kırmaya çalıştığını ifade eden İşadamı Özdemir, sportif organizasyonların ve başarıların bir ilçenin tanıtımında önemli rol üstlendiğine vurgu yaptı. Spor kulüplerinin bazen büyük fedakârlıklarla ayakta kaldığına dikkati çeken iş adamı Özdemir, "Futbolu, sadece futbol olarak gördüğünüz, gençleri futbol üzerinden kötü alışkanlıklardan alıkoymak gibi gayeniz olması, benim size karşı sempati duymamın en büyük nedenlerinden bir tanesi. Bu nedenledir ki, size çam sakızı çoban armağanı olarak imkanlar ölçüsünde destek vereceğimi beyan etmek isterim. Umarım ki, bizim desteklerimiz, sizlerin de çabaları sonucu, istediğiniz hedefe ulaşır, Sultangazi’nin adını, spor aracılığı ile tüm Türkiye'ye duyurma fırsatı yakalarsınız, bizler de destek verdiğimiz takımın başarıları karşısında gururlanmış oluruz." şeklinde konuştu.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1