• Diğer

Sultangazi

Hangi Meclis Üyeleri Yoluna Devam Edecek

Devlet ve millet kaynaşmasının en güzel görüldüğü alanların başında sivil toplum faaliyetleri gelir. Milletimizin tüm renklerini, tüm birikimini, tüm zenginliğini, gerçek potansiyelini ortaya koyan sivil toplum kuruluşlarımızla artık el ele, omuz omuza faaliyet göstermenin zamanı gelmiştir.

Hangi Meclis Üyeleri Yoluna Devam Edecek

Okunma: 2130

8 Ocak 2019 22:51
-A

+A

Siyasi partilerin bunu görmemezlikten gelmesi, gerekli değeri vermemesi bindiği dalı kesmek anlamına geldiğini herkes bilir. Hele hele içerisinde bulunduğumuz bu süreçte sivil toplum kuruluşlarının desteğini arkasına almayan bir siyasi parti seçimlerden zaferle çıkamaz.

Bu bağlamda 550 Bin nüfusu olan bir ilçede hemşericilik, dernekçilik gibi insanların bir birleriyle dayanışma içerisinde olduğu kurumlar gözden kaçırılmamalıdır. Bu kurumlarla yakın ilişkiler geliştirilmeli, bunların öneri ve sorunlarına kulak kabartılmalıdır.

Bir önceki yazımızda AK Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyelerinden kimlerin yola devam edeceğini, kimlerin buraya kadar deyip soluklanacağını yazacağımızı söylemiştik. Bugünkü yazımızın konusu yine üç meclis üyesi olacak. Bunlardan biri Sultangazi Rizelilere Dernek Başkan Vekili İlker Aksu, Diğeri Sultangazi Trabzonlular Dernek Kurucu Başkanı ve İstanbul Trabzon Dernekler Federasyonu Genel Başkan vekili Yusuf Kızıldağ, son olarak ta Dünya Balkan Dernekleri Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Rumeli Balkan Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Dernek Başkanı Rıdvan Durmaz, olacak.  

Yusuf Kızıldağ: İki dönem İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği yapan, İki dönem de Sultangazi Belediye Meclis Üyesi görevini yerine getiren Kızıldağ. Gerek Belediye kanadında, gerekse ilçe başkanlığı tarafından verilen görevleri eksiksiz yerine getirdi. Yol arkadaşlarıyla uyum içerisinde çalışan, sorumlu olduğu mahallelerde saygıyla karşılanan, bir meclis üyesi. Dernekçilikte başarı grafiği oldukça yüksek. Sultangazi Trabzonlular Dernek Kurucu Başkanı ve aynı zamanda İstanbul Trabzon Dernekler Federasyonu Genel Başkan vekili olarak görevine devam ediyor. Her etkinlikte dernek yönetimi tarafından plaketle onurlandırılan Kızıldağ’ın önü açık bir dönem daha yoluna devam edecek.

İlker Aksu: Habipler Mahalle Başkanlığından Meclis Üyeliğine gelen gerçek bir teşkilat mensubudur. Sivil toplum kuruluşları arasında parmakla gösterilebilecek kadar çalışkan birisidir. Sultangazi Rizeliler Dernek Başkan Vekili görevini yürütmektedir. Sultangazi ve İstanbul’da organize edilen Rize Günleri’nin en başarılı isimlerindendir. Rizelileri en iyi şekilde temsil ettiğine inanılmaktadır. Sorumlu olduğu mahallelerde el üstünde tutulmaktadır. Mahalle teşkilatları tarafından çok sevilmektedir. Çalışkan, özverili ve fedakâr kişiliğiyle öne çıkan biridir. Bence İlker Aksu bu dönem tartışmasız devam eder.

 Rıdvan Durmaz:  Dünya Balkan Dernekleri Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Rumeli Balkan Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Dernek Başkanı Rıdvan Durmaz, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu üyeliği, İl Yaşlılar Komisyon Başkanlığı, İl Sultangazi sorumlusu ve iki dönemdir meclis üyeliğini layıkıyla yapan bir kişidir. Bence bu dönem de Meclis Üyesi olarak devam edecektir.     

 
 

 

 

 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Burhan giray 14 Ocak 2019 16:13

Ismetpasa mahlesi olarak ilker aksudan çok memnunuz Gorevinin devamını vatandaşlar olarak istiyoruz Ismetpasa ve çevre mahaleri yar der olarak

Cevapla
yasar jaracam 14 Ocak 2019 16:06

ilker aksu devam etmesini iştiyoruz habibler köyünden bnm dileğim ilker aksu devam etmesi her türlü derdimize ortak oluyo

Cevapla
Selâhattin öktelik 11 Ocak 2019 01:59

Adı geçen değerli kişileri selâmlıyorum hiç birini yakından Tanımıyorum hiç biriyle her hangi bir bağlantım yok...sadece siyasi geçmişlerini okudum. FAKAT,,belki bu yorumum çok kişiye tuhaf gelecektir ama,,,maalesef doğrudur,,ne hikmettir bilemiyorum ama Kişinin ,,yüz hatlarına kaş ve göz yapısına baktığımda,,çok insanın Göremediği tüm özelliklerini görebiliyorum. Dolayısı ile bu üç kişi İçinden ,BAŞARILI,,ÇALIŞKAN,,AZİMLİ,, HATTÂ ,ADİL VE MERHAMET Yapısıyla gördüğüm ön plânda olan kişi ,,RIDVAN DURMAZ beydir . Meclis üyesi olarak devam etmesi ak parti adına çok daha faydalı ,,yararlı, bir kişi olacaktır diyorum kesinlikle yanılma payım hiç yoktur. Fotoğraflardaki yüz ve sima okuma yeteneğim bunu gösteriyor. İsteyen inanmaz ,,isteyen inanır,,isteyen güler geçer Ama,,. Sözlerimin ,,gerçek olduğunu bilin istedim. SELÂMLAR

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1