• Diğer

Sultangazi

Haluk Bozkurt’un Hızına Kimse Yetişmiyor

İstanbul’un en büyük ilçelerinden biri olan Sultangazi’yi 31 Mart yerel seçimlerinin heyecanı sardı. Belediye Başkan Adayları saha çalışmalarını sürdürürken, CHP’nin Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, dinamizmi ve sıcak yaklaşımıyla vatandaşlardan büyük ilgi görüyor.

Haluk Bozkurt’un Hızına Kimse Yetişmiyor

Okunma: 2870

10 Şubat 2019 03:22
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, vatandaşlar ve pazarcı esnafıyla 50 Yıl Mahallesi Kapalı Pazar alanında buluştu. Vatandaşların sorunlarını dinleyen ve nasıl bir yerel yönetim anlayışıyla ilçeyi yöneteceğini anlatan Bozkurt, esnaftan ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.


 
Bozkurt, ziyaretlerinde “ Ben Sultangazi’de yaşıyorum. Sultangazi’de 10 yıldır Meclis Üyesiyim. Sultangazi’yi 15 Mahalleyi karış karış biliyorum. Mahallelerimizde yaşayan vatandaşlarımızın, esnaflarımızın birçok sorunu var. Göreve geldiğimizde sorunlarını sizlerle birlikte tartışarak, çözümler ve projeler üreterek birlikte çözeceğiz. Biz çalışacağız Sultangazi kazanacak” dedi.


 
Pazar Esnafı Mimar Başkanı Sevinçle Karşıladı
 
Tek tek esnafı dolaşıp hayırlı işler dileyen Mimar Haluk Bozkurt’u vatandaşlar ve esnaf bağrına bastı. Bozkurt’a yoğun ilgi gösteren 50. Yıl Mahalleliler, “ Sizin gibi genç, dinamik bir belediye başkan adayını hep görmek isterdik. Cumhuriyet Halk Partisi’nin sizin gibi genç, dinamik ve çalışkan bir başkan adayı göstermesi bizi çok memnun etti. Sultangazi’nin sizden bekletisi çok fazla olacak. İyi çalışmalısınız” dedi. Bozkurt’ta yaşadığı Sultangazi’nin tüm sorunlarını ve çözümlerini bildiğini belirterek, Sultangazi’yi İstanbul’un örnek göstereceği bir ilçeye dönüştürme sözü verdi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1