• Diğer

Sultangazi

Haluk Bozkurt, Pazarcı Esnafını Ziyaret Etti

CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, seçim çalışmaları kapsamında Sultançiftliği Mahallesi Kapalı Pazar alanında ki Pazar esnafını ziyaret etti.

Haluk Bozkurt, Pazarcı Esnafını Ziyaret Etti

Okunma: 2049

5 Şubat 2019 21:39
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt,  Seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, pazarcı esnafının sorunlarını dinledi. Pazarcı esnafıyla birlikte vatandaşın sorunlarını da dinleyen Bozkurt, çözüm politikalarını anlattı. 
Ekonominin şuan bulunduğu durum hakkında konuşan Bozkurt, Belediye Başkanı olduğu takdirde Pazar yerlerini daha da düzenli ve Sultangazi’ye yakışır hale getireceklerini belirterek sözlerine şöyle devam etti. “ Biz bu yola halka hizmet için çıktık. Halkımızın sorunlarını tek tek dinliyoruz. Halkın bize vereceği destek ile tüm sorunlara çözüm olacağız. Biz kendimiz için değil, halkımızın sorununu çözmek için bu yola baş koyduk” dedi.


 
Sultangazi Sultançiftliği Pazar esnafından ve halktan büyük ilgi gören CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, “Gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretlerle halkımızın ve esnaflarımızın ne istediklerini bilerek ortak akıl ile hareket etmeye özen gösteriyoruz. Bu ziyaretler esnasında, esnaflarımıza proje ve çalışmalarımız hakkında bilgi veriyoruz. Pazar alanlarımızı daha kaliteli hizmete sunarak eksik olan mahallelerimizde de kapalı pazar alanları yaparak, bölgemizin en ciddi sorunlarından bir tanesini daha çözüme kavuşturmuş olacağız. Modern, kapalı ve güvenli ortamlarda hizmet verecek olan semt pazarlarımız bütün yönleriyle Sultangazi’ye yakışan ölçülerde olacaktır” dedi.


 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1