• Diğer

Sultangazi

Haluk Bozkurt, Çavdarlılar Gecesinde Birlik Mesajı Verdi

Merkezi Sultangazi İlçesi Gazi Mahallesinde bulunan Çavdar Köyü Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin düzenlemiş olduğu 5. geleneksel yemekli gecede konuşan CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, “ Sultangazi Kardeşilk coğrafyasının başkenti, kültür farklılıkların buluşma noktasıdır. 31 Mart’ta seçimlerden başarıyla çıkıp dürüstlüğü, kararlığı ve güveni

Haluk Bozkurt, Çavdarlılar Gecesinde Birlik Mesajı Verdi

Okunma: 1425

3 Şubat 2019 08:09
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, Çavdar Köyü tarafından düzenlenen geceye katıldı. Zarifler Düğün salonu’nda gerçekleştirilen buluşmada CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, CHP Sultangazi İlçe Başkan Yardımcısı Cemal Ardıç, Meclis Üyeleri Aday Adayı Halıt Kollık, Erol Odabaş, Çavdarlılar Dernek Başkanı Nurettin Ok, Başkan Yardımcısı Sait Polat ve çok sayıda Çavdar köylüleri katıldı. Belediye Başkan adayı Mimar Haluk Bozkurt, gecenin Sultangazi’deki birlik ve beraberliğin en güzel örneği olduğunu söyledi.

Bozkurt’tan Birlik ve Beraberlik Vurgusu

 

Sultangazi’nin farklı kimlik ve kültürlerin buluşma noktası olduğunu dile getirerek sözlerine başlayan başkan adayı Mimar Haluk Bozkurt, birlik ve beraberlik ve kardeşliğin devam edeceğini söyledi. Bozkurt, “Sultangazi kardeşlik coğrafyamızın başkenti, kültürel farklılıkların buluşma noktasıdır. Farklı şehirlerden Sultangazi’mize gelip yerleşen ailelerimiz aynı toprak üzerinde birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde yaşamlarını sürdürmektedir. Biz bu farklılıkları zenginliğe çevirerek bir ve beraber olmaya devam edeceğiz. Bu geceyi düzenleyen emek harcayan bizleri sizlerle buluşturan Çavdar Dernek Başkanımız Sayın Nurettin Ok ve yönetimi başta olmak üzere hepinizi saygı ve sevgiyle kucaklıyorum” şeklinde konuştu.  Poyraz, “Halka Hizmet Bizim İşimiz” 

 

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, “ Halkımıza, ilçemize hizmet için bu yola çıktık. Şimdi yeniden doğrulup, yaşadığımız ilçeye hizmet etme fırsatını yakaladık. İnşallah sizin desteğinizle 31 Mart’ta seçimlerden başarıyla ayrılıp sosyal belediyecilik anlayışının ne olduğunu bu halka göstermiş olacağız. Bu ilçeye hep birlikte hizmet edecek, daha da yaşanılabilir bir Sultangazi ve İstanbul’u göreceğiz. Ondan dolayı önce Sultangazi’yi ve İstanbul’u kazanmak sonrada İktidarı almak hedefimizdir. Ben emeği geçen bizleri sizlerle buluşturan dernek yöneticilerimize teşekkür ediyor, en kalbi duygularımla saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

Halıt Kollık, Bir Oy Haluk Bozkurt’ta Bir Oy İmamoğlu’na

 

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Halıt Kollık, Çavdarlılar gecesinde yaptığı konuşmada birlik ve beraberliğe vurgu yaptı. Kollık “ 31 Mart seçimlerinde Sultangazi’de bir oy Mimar Haluk Bozkurt’a, İstanbul Büyükşehir de bir oy Ekrem İmamoğlu’na bakın aydınlık ve güzel günler nasıl geliyor hep birlikte göreceğiz” diyerek konuşmasını noktaladı.


 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1