Sultangazi

Halil Etyemez, yeniden EYAD Genel başkanı seçildi

Erdemli Yöneticiler Akademisi (EYAD) 3. olağan Genel Kurulu toplantısını Ankara’da ki Genel Merkezinde başarıyla gerçekleştirdi

Halil Etyemez, yeniden EYAD Genel başkanı seçildi

Okunma: 508

30 Eylül 2017 19:57
-A

+A

Erdemli Yöneticiler Akademisi (EYAD) 3. olağan Genel Kurulu toplantısında AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez yeniden Genel Başkanı Seçildi. Merkezi Başkent Ankara’da bulunan “Erdemli Yöneticiler Akademisi” (EYAD) Genel Kuruluna Sultangazi’nin tanınan yüzleri (EYAD) İstanbul İl Başkanı Adil Dayıoğlu Mustafa Birinci ve Fazıl Ergüt’te katıldı.


 
Erdemli Yöneticiler Akademisi (EYAD) 3. olağan Genel Kurulundaki görev dağılımında, Erdemli Yöneticiler Akademisi (EYAD) Adil Dayıoğlu İstanbul İl Başkanlığı görevini devam ettirirken, Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Birinci ve Sultangazi Belediye Başkanı Basın Danışmanı Fazıl Ergüt’te Genel Başkan Yardımcılığına seçildiler.  


 
 
Genel kurul üyelerine hitap eden Genel Başkan Etyemez, başta eğitim ile ilgili meseleler olmak üzere Orta Doğu’da yaşanan olaylara değindi. Sorunların kaynağının insanları ötekileştirmekten kaynaklandığına dikkat çeken Halil Etmeyez şöyle konuştu:


 
“ İnsanlık bugüne kadar hep vahşetle, kanla, gözyaşıyla, savaş ve sürgünlerle karşı karşıya kaldı. Bunların tek nedeni farklılıklarımızı zenginlik olarak görmememizden kaynaklıdır. İnsanları ötekileştirmek, ayrıştırmak yok saymak bu işin tuzu biberi oluyor. Bizim ülke olarak, millet olarak birlikteliğimizi, kardeşliğimizi birlikte yaşama hukukumuzu ön plana çıkaracak argümanları ve anlayışları daha çok çoğaltmamız gerekiyor. Erdemli Yöneticiler Akademisi’nin temel amacı insanlığı yaşatmaya dönük, sorunların birlikte çözümüne dönük anlayış içinde eğitim faaliyetlerini yürütmektir” dedi.


 
Olağan Genel Kurulda bütün delegelerin oyunu alarak Erdemli Yöneticiler Akademisi başkanlığına seçilen Etyemez, salonda bulunanlara teşekkür etti. 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku