• Diğer

Sultangazi

Hadi Dursun, Şimdi Birlik Zamanı

Evkur yeni Malatyaspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Hadi Dursun, gelecekten umutlu konuştu.

Hadi Dursun, Şimdi Birlik Zamanı

Okunma: 623

6 Kasım 2017 20:53
-A

+A

Evkur Yeni Malatyaspor Futbol Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Hadi Dursun, Malatya futbolunun yeniden yükselmesi için kenetlenmek gerektiğini belirterek, “ yeni sezonda futbolcusu, taraftarı ve yöneticisiyle çok güzel bir oluşum oldu. Malatya’yı kapsayan bir birliktelik oluştu. Herkes el ele vererek, Malatyasporu şampiyon yapmak için kolları sıvamalıdır” dedi.

Şimdi Kenetlenmek Zamanı

Evkur Yeni Malatyaspor Futbol Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Hadi Dursun, Takımın performansının kötü olmadığını, takımın aldığı galibiyetlerle Malatya’da futbol sevgisini yeniden canlandıracağına inandığını söyledi. Yeni yönetimin, Malatya’yı kapsayan bir yönetim kurulu olduğunu, her kesimden ve farklı görüşlerden insanların yönetimde olduğunu belirten Dursun, “bu yeni yönetimin futbolumuza yeniden heyecan katacağına inanıyorum. Başkanımız ve yönetici arkadaşlarımızla birlikte bu sezon da daha iyi bir takım izleteceğimize inanıyorum” dedi.

Zorluklar Fedakarlıklarla Aşılır

Yeni sezonda herkesin taşın altına elini koyduğunu dile getiren Hadi Dursun, Evkur Yeni Malatyaspor Futbol Kulübü, Malatya’nın tamamını kapsayan bir yönetimden oluştu.  Hiçbir ayrım yapmaksızın, herkes taşın altına elini koydu. İyi bir yönetim kurulu oluştuğuna inanıyorum. Zaman zamanda bir araya gelerek, Takımın motivasyonunu artırmamız gerektiğine inanıyorum” ifadesini kulandı.   

Sıra Futbolseverlerde

Hadi Dursun, başarının birlik ve beraberlikten geçtiğini anımsatarak, “Bizler yönetici olarak görevimizi yerine getirmeye çalışacağız. Sıra futbolcularımızda ve Evkur Yeni Malatya futbolseverlerde olacak. Malatya futbolseverler de tribünleri doldurarak takımlarımıza destek olursa, şehrimizde yeniden futbol sevgisini artıracağımıza inanıyorum. Heyecanlı ve başarılı bir süreç bizi bekliyor” diye konuştu.
 
Doğunun Temsilcisiyiz

 
Doğu ve Güneydoğu’da Türkiye Süper Lig’de mücadele eden tek takım olma özelliğini taşıyan Evkur Yeni Malatyaspor, temsil ettiği taraftar kitlesi tartışılmaz bir boyuttadır.
 
Sultangazililer Yeni Malatyaspor İçin Kahvaltıda Buluşacak  
 
Yeni Malatyaspor için üçüncüsü düzenlenen kahvaltı programına seçkin iş adamları katılacak. Henüz tarihi belli olmayan kahvaltı programı için düğmeye basıldı. Evkur Yeni Malatyaspor Futbol Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Hadi Dursun’un verdiği bilgiye göre hazırlıkları devam eden programın tarihi önümüzdeki günlerde açıklanacak.

 

 
  
 
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1