• Diğer

Sultangazi

Hadi Dursun, “ Yerel Seçimler Sultangazi’nin Kazanımı Olacak”

AK Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyesi aday adayı Hadi Dursun, Belediye meclis üyesi aday adaylığı süreci ile alakalı değerlendirmede bulundu.

 Hadi Dursun, “ Yerel Seçimler Sultangazi’nin Kazanımı Olacak”

Okunma: 739

27 Kasım 2018 23:54
-A

+A

“Sultangazi ve birçok il, ilçe ve belde derneklerinin önerilerini alarak aday adaylık sürecini başlattığını ifade eden Dursun, AK Parti her seçimde olduğu gibi bu seçimde de, her bölgede ve her ilçede kazanmaya odaklı çalışma yapıyor. Bu nedenle, bizler de buna uygun olarak sivil toplum kuruluşlarının desteğini arkamıza alarak bu ulvi yola çıktık” dedi.

Gerek Sultangazi, gerekse Malatya ve çevre illerin bizlerden beklentileri çok yüksek. Bizlerde bunun farkında olarak taleplere göre çalışmalar yapıyoruz. Bir yandan ilçemizdeki hizmetleri ve ihtiyaçları değerlendirirken, bir yanda da çözüm önerileriyle halkımızın karşısına çıkıyoruz.

Her ilçenin kendine özgü dinamikleri var. Sivil toplum kuruluşları bu dinamiklerin başında geliyor. Teşkilatımızla uyum içinde, vatandaşın beklentilerine cevap verecek aday adayları biraz daha şanslı gözüküyor. Çok şükür bizlere çıktığımız bu yolda beklentilerin üzerinde teveccüh var. Bizi destekleyen il, ilçe ve belde dernekleri var. Huzurlarınızda tüm kurumlara ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1