• Diğer

Sultangazi

Sultangazi’nin çehresi değişiyor

Sultangazi Belediyesi, ilçenin çehresini değiştirmek için geliştirdiği projelerle, vatandaşın yaşam standardını da yükseltiyor.

Sultangazi’nin çehresi değişiyor

Okunma: 702

5 Ekim 2017 22:40
-A

+A

İlçe halkının yaşam kalitesini arttıracak yeni sosyal alanların oluşturulmasına öncelik veren belediye başkanı Cahit Altunay, bir yandan da ilçenin alt ve üst yapısını yeniden dizayn etmeye çalışıyor.Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Habipler Mahallesinde inşa edilen Nurettin Uzun Hizmet tesisinde incelemelerde bulundu. Projenin ihtiyaç kaynaklı olduğunu, bunların bölgenin sosyal ve ekonomik yapısına değer katacağını söyledi.Altunay, insanların güzel vakit geçirebileceği alanları oluşturmaya önem verdiklerini, projelerin devamının geleceğini ifade ederek, "Çocuk ve gençler için spor alanlarını yaygınlaştırıyoruz. Kültür merkezi yapıyoruz. İnsanların dinlenebileceği, enerjilerini atabileceği alanlar yaratmak zorundayız. Nurettin Uzun Hizmet tesisimiz gençlerimize ve mahalle halkımıza çok şey kazandıracaktır. Önümüzdeki günlerde açılışını yapacağımız bu tesis Sultangazililere hayırlı olsun” dedi.  Sultangazi halkının, birlik beraberlik içerisinde, mutlu ve müreffeh yaşamak için projelere ağırlık verdiklerini belirten Altunay, insanların umutlarını yeşertecek işler yapmak istediklerini vurguladı.


Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın incelemelerde bulunduğu Nurettin Uzun Hizmet tesislerine Belediye Başkan Yardımcıları Rana Danışman, Mehmet Erdönmez, Sultangazi Kurucu Belediye Meclis Üyesi İlyas Avcılar, Habipler Mahalle Muhtarı Osman Avcılar, Sultangazi Rizeliler Dernek Başkanı Hasan Başça ve müdürler katıldı. Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

YAZARLAR

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1