• Diğer

Sultangazi

Sinop Dernekler Federasyonundan Çağrı. Aşure Programımıza Davetlisiniz

Sinop Dernekler federasyonu ve Sultangazi Sinoplular Kültür ve Yardımlaşma Derneği birlikte Düzenledikleri Aşure programına Tüm hemşerilerimizi davetlidir. Çağrısı yaptı.

Sinop Dernekler Federasyonundan Çağrı. Aşure Programımıza Davetlisiniz

Okunma: 687

6 Ekim 2017 21:59
-A

+A

İstanbul’da faaliyetini sürdüren Kısa Adı SDF olan Sinop Dernekler Federasyonu ve Sultangazi Sinoplular Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği 13 Ekim 2017 Cuma günü Sultangazi Sultançiftliği Merkez Cami 15 Temmuz Şehitleri Demokrasi meydanında Cuma namazı sonrası düzenleyecekleri Aşure programına tüm hemşerilerini davet etmekteler.Bugün Sinop Dernekler federasyonu Genel Başkanı Engin Kırmızıgül, Sultangazi Sinoplular Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Dernek Başkanı Mustafa Başoğlu, Sultangazi Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Ertan Öztürk ve Sultangazi Sinoplular Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Dernek Başkan Yardımcısı Hakan Aksoy, program öncesi Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ı ve İstanbul 2. Bölge Milletvekili Şirin Ünal'ı Belediye Başkan'ının makamında ziyaret ederek Aşure etkinliğine davet ettiler.

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Sinop Dernekler Federasyon Genel Başkanı Engin Kırmızıgül’e ve beraberindeki heyete “ mutlaka etkinliğe katılacağını belirterek teşekkür” etti.  

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Elif 8 Ekim 2017 22:02

Sinoplu olmaktan gururluyum

Cevapla

YAZARLAR

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1