• Diğer

Sultangazi

Mehmet Kavak, AK Parti Milletvekili Aday Adayı Oldu

Geçen dönem AK Parti Sultangazi İlçe Başkan Yardımcılığını ve Kavaklar Tekstil Yönetim Kurulu Başkanlığını layıkıyla yerine getiren Sultangazi’nin ve Adıyaman’ın sevilen ismi Mehmet Kavak, 24 Haziran genel seçimleri için İstanbul 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı oldu.

Mehmet Kavak, AK Parti Milletvekili Aday Adayı Oldu

Okunma: 3146

1 Mayıs 2018 00:29
-A

+A

24 Haziran tarihinde yapılacak genel seçimler için AK Partide aday adaylığı başvuru süresinin sonuna gelindi. Sultangazi AK Parti İlçe Başkan Yardımcılık görevini üç dönemdir anlının akıyla yapan Mehmet Kavak, İstanbul AK Parti 2. Bölge Milletvekili aday adayı oldu. Aday Adaylık dosyasını AK Parti İstanbul İl Başkanlığına teslim eden Mehmet Kavak, güçlü Türküye yolunda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşı olarak bu göreve talip oldum dedi.Mehmet Kavak Kimdir

1976 Adıyaman Kahta doğumluyum. İlkokul eğitimimi Karadut ilköğretim okulunda okudum. Ortaokulu İstanbul Fevzi Kutlu okulunda tamamladım. Lise öğrenimimi ise açık öğretimde tamamladım. 1986’da Güven kardeşler isimli tekstil şirketimizi kurduk. İlerleyen yıllarda şirketimizi daha da büyüterek Kavaklar tekstil ismiyle çalışma hayatımıza devam ettik. Yüzlerce kişiye iş imkanı sağlayan firmamız, günümüzde Öz Kavaklar Tekstil olarak ithalat, ihracat ve dış ticaret yapmaktadır. İhracat yaptığımız ülkeler arasında , Almanya, Polonya, Romanya ve Suudi Arabistan gibi güçlü ekonomi sahibi ülkeler bulunmaktadır. 2008’de üye olduğum AK Parti’de 2009’da Sultangazi Belediye Başkanı aday adayı olarak devam ettim. Ardından Sultangazi İlçe Başkan Yardımcılığı ile siyasi hayatıma ilk kez hizmet etme fırsatını buldum. 2011 Genel seçimlerinde İlçe Başkan Yardımcılığından istifa ederek Milletvekili aday adayı oldum. Aday olmadıktan sonra 2011’den 2018 Mart ayına kadar Sultangazi İlçe Başkan Yardımcılığı yaptım. İyi düzeyde Arapça ve Farca biliyorum, evli beş çocuk babasıyım.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

YAZARLAR

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku