• Diğer

Sultangazi

Gülsen Fisenk’ten Anneler Günü Mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Gülsen Fişenk, Anneler günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Gülsen Fisenk’ten Anneler Günü Mesajı

Okunma: 343

9 Mayıs 2018 23:34
-A

+A

Fişenk, mesajında şunları söyledi. “Barış ve sevgi dolu bir dünyanın temeli annelerin yetiştireceği bireyler sayesinde atılır. Hoşgörünün, saf bilginin, karşılıksız sevginin bitmez tükenmez kaynağı olan annelerimiz bizi millet yapan değerlerin her bireyde hayat bulmasında payı olan özel kişilerdir. Bu yönüyle annelik, yalnız aileyi değil, tüm toplumu ve insanlığı ilgilendiren bir kavramdır. 
 

Bugün dünyada olumsuzluklar yaşanıyor ve çatışmalar vuku buluyorsa bunun temel nedeni sevgisizlik ve ilgisizliktir. Hayatın ilk anından başlayarak çocukları sevgi, şefkat ve ilgiyle büyüten annelerimiz ilk öğretmen olma vasfıyla da evlatlarını sevgiyle yoğurmalı, hepsinin kendileriyle ve toplumla barışık bireyler olmalarını sağlamalıdır. Bizler de en değerli varlıklarımız olan annelerimize sonsuz sevgi, saygı duyarak onların her zaman yanında olmalıyız. Sevmeye ve sevilmeye dair ilk derslerimizi aldığımız annelerimize olan hislerimizi her vesilede ortaya koymalıyız.

Dünyada milyonlarca ananın çocukları tarafından sevgi ve saygı ile anıldığı Anneler Gününde biz de baş tacımız annelerimizi unutmuyoruz. Bu bilinçle annelerimizi sadece yılın bir gününde hatırlamanın yetersizliğinin idraki içinde, her günü Anneler Günü gibi yaşayıp yaşatabilmemiz gerekiyor. Şefkat ve huzur pınarlarımız olan tüm annelerimizin Anneler Gününü kutluyor, değerli annelerimizin hepsine sevgi, saygı şükran dileklerimi iletiyorum”

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

YAZARLAR

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku