• Diğer

Sultangazi

CHP Belediye Başkan Adayı İSİED’i Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, İstanbul Sanayici iş adamları Esnaf ve Sanatkarlar Derneğini ( İSİED ) ziyaret etti.

CHP Belediye Başkan Adayı İSİED’i Ziyaret Etti

Okunma: 1653

23 Mart 2019 08:18
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, İstanbul Sanayici iş adamları Esnaf ve Sanatkarlar Derneğini ( İSİED )’i ziyaret etti. Bozkurt, burada yaptığı konuşmada sanayicilerin, iş adamların ve esnaflarımızın ülke ekonomisine sağladığı katkıların öneminden söz etti. Sultangazi’de esnafımızın ve iş adamlarımızın gelişmesi için gerekli alt yapının hayata geçirilmesi ile ilgili projelerini anlattı.
 

 
Bozkurt, ülkenin ve ilçenin gelişmesinde sanayinin büyük önem taşıdığını dile getirerek, “ Üretimin arttığı her noktada gelişim süreci hızlı olmaktadır. Ama ne yazık ki ülkemizde sanayimiz her geçen gün can çekişmekte maliyet fiyatları yaşanan ekonomik krizle beraber katlanarak artmaktadır. Sizin gibi sivil toplum kuruluşları esnafımıza, iş adamlarımıza ve sanayicilerimize katkılar sunarak bu zorlu dönemi atlatmalarında yol gösterici olacaktır. Sizin gibi sivil toplum kuruluşlarına ihtiyaç var.   


 
Gerçekleştirdiğimiz bu ziyarette esnafımızın talep ve isteklerini dinleyerek bu noktada çözümler üretmeyi hedefliyoruz. Bizleri bir araya getiren başta İstanbul Sanayici iş adamları Esnaf ve Sanatkarlar Derneğini ( İSİED ) Başkanı Hüseyin Yılmaz ve yönetimine en kalbi duygularımla şükranlarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.İstanbul Sanayici iş adamları Esnaf ve Sanatkarlar Derneğini ( İSİED ) Başkanı ise CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt’un gerçekleştirdiği ziyaretten son derece memnun olduklarını belirterek 31 Mart 2019 yerel yönetim seçimlerinin Sultangazi’mize ülkemize hayırlar getirmesini diledi.
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

YAZARLAR

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku