• Diğer

Sultangazi

Av. Murat Atım, AK Parti Milletvekili Aday Adayı Oldu

Sultangazililerin gönlünde taht kurmuş, 6 Yıldan fazla AK Parti Sultangazi İlçe Başkanlık görevini layıkıyla yapmış. Şu an AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Av. Murat Atım 24 Haziran’da yapılacak genel seçimlerde AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı oldu.

Av. Murat Atım, AK Parti Milletvekili Aday Adayı Oldu

Okunma: 2260

1 Mayıs 2018 23:11
-A

+A

AK Parti’nin kuruluşundan bu yana aktif görevlerde bulunan Av. Murat Atım, 24 Haziran seçimlerinde AK Parti 2. Bölge Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunu yaptı. AK Parti İstanbul İl Başkanlığına başvuru dosyasını sunan Av. Murat Atım, 24 Haziran seçimlerinin İstanbul’a ve ülkemize hayırlar getirmesi dileklerinde bulundu. 
 

Av. Murat Atım, "Partimizin kuruluşunda Gaziosmanpaşa'da Kurucu ilçe Başkan Yardımcısı olarak başladığım, Sultangazi’de ise 6 yıldan fazla süreyle Kurucu İlçe Başkanı olarak sürdürdüğüm ve son olarak da 3 yıldır İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak devam ettirdiğim parti hizmetlerimi yeni dönemde de devam ettirmek için 24 Haziran 2018 seçimlerinde İstanbul 2. Bölge’den milletvekili aday adaylığı başvurusunu yapmış bulunmaktayım. Rabbim çıktığımız bu yolda bizleri mahcup etmesin. Siz kıymetli dostlarımın desteklerini bekliyorum" dedi.


 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

YAZARLAR

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku