• Diğer

Sultangazi

Ali Öner, Engelleri Aşmak İçin Meclis Üyeliğine Talibim

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Sultangazi Belediyesi Meclis Üyesi aday adaylığı için engelli kontenjanından başvuru yapan Ali Öner, engellileri mecliste temsil etmek istediğini belirterek engellilerin sesi olmak için aday olduğunu söyledi.

Ali Öner, Engelleri Aşmak İçin Meclis Üyeliğine Talibim

Okunma: 1729

12 Aralık 2018 22:27
-A

+A

Engellilerin yaşadığı sorunlara çözüm üretmek için Meclis Üyesi olmak istediğini belirten Öner, engelli bireylerin halinden ancak engelli birinin anlayacağını vurguladı. Bir engelliyi ifade edebilecek kişi yine engelli olan başka bir kişidir. Çünkü ateşte elini yakmayan acıyı bilmez. Eli ve ayağı sağlam olan bir kişi için her şey normaldir ama o yere basmanın veya eliyle tutmanın hazzının ne büyük bir duygu olduğunu engelli olmayan bilemez. Allah kimseyi engelli etmesin.  İnsanların, karşısındaki engelli insanlara bakarak empati kurması lazım. Beni siyasete iten sebeplerden bir tanesi de toplumda engellilerin dışlanması” oldu.
 
Ben bu konuda kararlıyım. Engellilerin sorunlarını çözmeye talibim. Bundan dolayı engelliler kontenjanından AK Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyeliği aday adaylık başvurumu yaptım. Halkımın desteğini istiyorum. Engellilerin sorununu gerçek anlamda AK Parti ve AK Parti’yi temsil edenler çözer, diyerek bu ulvi yola çıktım.
 
Meclis üyesi seçilirsem sadece AK Partili olan engellileri değil ilçemde bulunan tüm engellilerin sesi, kulağı ve yüreği olacağıma inanıyorum” dedi.    

 
 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

YAZARLAR

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku