• Diğer

Sultangazi

Adem İnci, Hedeflerini Açıkladı

2019 yılında yapılacak yerel seçimler için AK Parti Sultangazi Belediye Meclis üyeliğine aday adayı olan Adem İnci, Gençlerin, çocukların ve öğrencilerin sorunlarının çözümü ve daha iyi bir Sultangazi için yola çıktığını ifade etti.

Adem İnci, Hedeflerini Açıkladı

Okunma: 2325

12 Aralık 2018 22:55
-A

+A

Sultangazi NEVA Alışveriş Merkezinde Cafe Lom yönetim Kurulu Başkanlığını yapan Adem İnci, Hayatın vazgeçilmez unsuru olan gençlerin siyasette daha fazla görünür olması gerektiğini düşünüyorum. Gençlerin, çocukların ve öğrencilerin sorunlarının çözümü noktasında bende aday adayıyım diye konuştu.

Alışveriş Merkezlerinden Sultangazi’nin sokaklarına mücadeleyi hayatın her alanına sığdırmaya çalışan genç dinamik ve atılgan kişiliğiyle gençlere örnek teşkil edecek İnci, yaklaşan yerel seçimler öncesi siyasete girmek için yola çıktı. AK Parti Sultangazi İlçe Başkanlığı’na meclis üyeliği için aday adaylığı başvurusunu yapan Adem İnci, Sultangazi halkı adına gençlerin, çocukların ve öğrencilerin sorunlarına çözüm bulmak, çözüm önerileri sunmak planlama ve denetleme görevi yapmak için aday adayıyım” dedi.

Gençlerin siyasette gerektiği kadar yer almadığını da hatırlatan Meclis üyesi aday adayı İnci, Çocuklar ve gençler için daha fazla gençlik merkezine, üniversite öğrencileri için daha fazla barınma ve sosyal tesislere ihtiyacımız var. Bunları yapmadan daha iyi bir Sultangazi’ye sahip olamayız. Mecliste bu ihtiyaçların takibi ve uygulanması için tüm gayretimi göstermeye hazırım.” diye konuştu.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

YAZARLAR

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku