• Diğer

Sultangazi

Göle Derneklerinden Bozkurt’a Tam Destek

Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP) Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, Ankara’da faaliyet gösteren Göle sivil toplum kuruluşları (STK) temsilcileri ile bir araya geldi.

Göle Derneklerinden Bozkurt’a Tam Destek

Okunma: 317

3 Mart 2019 08:24
-A

+A

Türkiye’de Derman Belediyeciliğinden yana olan, değişimden yana olduklarını belirten STK temsilcileri hemşerilerine destek sunmak adına Türkiye’nin geleceği için, CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt’a destek vermek adına Ankara’dan Sultangazi’ye geldi.  


 
Sultangazi Yayla Mahallesinde düzenlenen esnaf ziyaretinde Ankara’da Faaliyet yürüten sivil toplum kuruluşuyla bir araya gelen CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz ve belediye başkan adayı Mimar Haluk Bozkurt, yaklaşan yerel yönetim seçimleri ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.


 
Ziyarette Ankara Göle Dernek Başkanı Hüseyin Kızılateş, Uğurtaş Köyü Dernek Başkanı Yücel Çelik, Yeleçli Engin Sancar, Budaklı Naim Açıkyıldız, Dedeşen Adem Parlak, Sinot Enver Erdaş, Hoştulbent Şemsettin Korkmaz, Hımısker İsmail Bingöl, Abur Saffet Çelik katıldı.


 
Türkiye’de Derman belediyeciliği ile birlikte sosyal belediyecilik anlayışının yaygınlaşması için, Türkiye’de huzur, barış ve istikrarın tesisi için STK’ların desteğine ihtiyaç var diyen Mimar Haluk Bozkurt, Cumhuriyet Halk Partisi 31 Mart yerel seçimleri ile birlikte Türkiye’yi daha özgür ve yaşanabilir bir ülke haline dönüştüreceğiz. Bu huzur ve istikrarın tesisi için mutlaka ama mutlaka CHP iktidara gelmelidir. Türkiye’de ki değişimi ve dönüşümü en iyi STK’lar bilir. Bu yüzden STK’ların görüş ve önerileri bizler için çok önemlidir. Seçimden sonrada bir kez daha STK’larla bir araya gelip hem Ülke, hem de ilçemiz ile ilgili sorunların çözümü adına öneriler alacağız” diye konuştu.


 
 
 
 

 


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku