• Diğer

Sultangazi

Genç İşadamı Ersin Gökçe, Meclis Üyesi Aday Adayı Oldu

Çankırılı Genç İş Adamı Ersin Gökçe, Aday Adayı Oldu! Sultangazili Genç İş Adamı Ersin Gökçe, kuruluşundan bu yana gönül verdiği AK Parti’den Belediye Meclis Üyesi olmak için aday adaylığı müracaatı yaptı.

Genç İşadamı Ersin Gökçe, Meclis Üyesi Aday Adayı Oldu

Okunma: 901

4 Aralık 2018 08:30
-A

+A

AK Parti Sultangazi’de yerel seçim hazırlıkları devam ediyor. Sultangazi’nin önde gelen iş adamları ve 4 Çankırı STK’sının desteğiyle Sultangazili Genç İş Adamı Ersin Gökçe AK Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı oldu.


 

İş Adamı Ersin Gökçe, Başta Avrupa ülkeleri, Orta Doğu ülkeleri, Afrika ülkeleri ve Rusya olmak üzere 38 ülkeye ticari amaçlı yaptığı ziyaretlerden edindiği yerel yönetimler bilgilerini Sultangazi’de hizmet ve proje noktasında aktarmak için yola çıktığını ifade etti.AK Parti İlçe Başkanlığında başvuru dosyasını İlçe İdari Amiri Harun Dağeri’ye teslim eden Gökçe’yi STK Başkanları ile ailesi de yalnız bırakmadı.
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın siyasetin gençleşmesi için gençlerin siyasette daha aktif rol alması çağrısı üzerine aday adaylığı başvurusu yaptığını ifade eden Gökçe yaptığı açıklamada; “Kuruluşundan bu yana gönül verdiğim şimdiye kadar iş gereği yoğun yurt dışı ziyaretlerim dolayısıyla aktif görev almamama karşın her daim destek olduğum partim AK Parti’den Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Aday Adaylığı başvurusunda bulundum. Çevremden başvuru yapmam konusunda ciddi bir talep oluştu. Bu taleplere karşılık çeşitli STK’lar ve iş adamları ile istişarelerde bulunarak aday olmaya karar verdim. özellikle Çankırılı hemşerilerimizin yoğun bir talebi oldu aday adayı olmam konusunda. 1983 doğumluyum, 1995 yılından beri Sultangazi’de ikamet eden aslen Çankırılı olan bir ailenin mensubuyum. Evli ve 3 çocuk babasıyım. Rabbim aday adaylığımızı ilçemiz ve partimiz için hayırlı uğurlu eylesin inşallah.” ifadelerini kaydetti.
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
İlhan KARAKAYA 28 Ocak 2019 23:12

Hayırlı uğurlu olsun .

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1