• Diğer

Sultangazi

Gelecek Partisi’ne Sultangazi’de Yoğun İlgi

18 Şubat 2020 tarihinde Gelecek Partisi Sultangazi kurucu İlçe Başkanı olarak atanmasının ardından Sultangazi’de çalışmalara başlayan Ramazan Altan, herkesimden destek görüyor.

Gelecek Partisi’ne Sultangazi’de Yoğun İlgi

Okunma: 4372

19 Şubat 2020 20:15
-A

+A

18 Şubat 2020 tarihinde Gelecek Partisi Sultangazi kurucu İlçe Başkanı olarak atanmasının ardından Sultangazi’de çalışmalara başlayan Ramazan Altan, herkesimden destek görüyor.

Göreve geldiği ilk günden itibaren yoğun ilgi gören Ramazan Altan, kurucu ilçe başkanı olarak “ Yönetmeye birlikte hazırız” sloganıyla ziyaretlerine başladı.“Sultangazi’yi Birlikte Yöneteceğiz”

Gelecek Partisi Sultangazi Kurucu İlçe Başkanı Gazeteci yazar Ramazan Altan, güne bir dizi ziyaretle başladı. Altan, ilk olarak İstanbul Sanayici İş Adamları Esnaf ve Sanatkarlar Dernek (İSİED) Başkanı Abdullah Öztürk’ü makamında ziyaret ederek başladı.  Öztürk ile bir süre görüşen Altan, gündem ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.“Değerlerimizin Yanındayız”

Diyerek ikinci görüşmesini Sultangazi’nin istihdama büyük katkısı olan Ayhan Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Ayhan ile gerçekleştirdi. Çeşitli konularda istişarelerde bulunan Altan ve Ayhan birçok konuyu masaya yatırdı.


 

“Emek En Yüce Değerdir”

Diyerek üçüncü görüşmesini İlçemizde engelli vatandaşlarımıza yönelik gerçekleştirdiği hizmet ve projelerde ön plana çıkan Gülen Güneş Rehabilitasyon Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Bahriye Karatay ile gerçekleşti. Karatay’ı makamında ziyaret eden Gelecek Partisi Sultangazi Kurucu İlçe Başkanı Ramazan Altan, engellilerin sorunları ile ilgili bilgi aldı. Gülen Güneş yönetim Kurulu Başkanı Bahriye Karatay ve Çalışanlarına kolaylıklar dileyerek oradan ayrıldı.“Birlikte Daha Güçlüyüz”

Dördüncü görüşmesini Gelecek Partisi Üyesi Yusuf Burçak ile gerçekleştiren Altan, süreç ile ilgili istişarelerde bulundu. Sultangazi’de neler yapabileceklerini masaya yatıran Gelecek Partisi’nin mimarları büyük umutlarla görüşmelerini sonlandırdı.“ Birlikte Yönetmeye Hazırız”

Birlikte yönetmeye hazırız Sloganıyla beşinci görüşmesini gerçekleştiren Ramazan Atlan, 31 Mart yerel yönetim seçimlerinde Sultangazi Bağımsız Belediye Başkan Adayı Mehmet Karakuş ile gerçekleştirdi. Karakuş’u makamında ziyaret eden Altan, birçok konuda fikir alışverişinde bulundu.“ Sultangazi Yeniden Şekilleniyor”

Sultangazi yeniden şekilleniyor diyerek ziyaretlerine hız kesmeden devam eden Ramazan Altan, akşam saatlerinde 50. Yıl Mahallesinde hizmet veren İhlâs Pazarlama Müdürü Erkan Akduman ile gerçekleştirdi. Akduman’ın ofisinde gerçekleşen ziyaret sıcak ve samimi bir ortamda yaşandı.


“ Malatyalı Hemşerilerimle Buluştum”
 

Günün son ziyaretini Sultangazi Malatya Derneği Yönetim Kurulu Toplantısına katılarak noktalayan Ramazan Altan, “Dernek Başkanı Hadi Dursun’un daveti üzerine gerçekleştirdiğimiz ziyarette hemşerilerimizin dua ve desteklerine talip olduğumuzu ifade ettik. Davet ve misafirperverliklerinden dolayı başkanımız Hadi Dursun beye ve ekibine teşekkür eder çalışmalarında kolaylıklar dilerim” dedi.   

 
 

Ziyaret, çekilen hatıra fotoğrafları ile son buldu. Ramazan Altan’ın ilk günkü performansı birçok çevre tarafından takdirle karşılandı. 

 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku