• Diğer

Sultangazi

Gazi Mahallesi Muhtarı İsyan Etti

Bir süre önce Gazi Mahallesi İsmetpaşa Caddesi üzerinde bulunan İETT otobüs durakları yerinden sökülerek yerine yenilerinin yapılacağı gerekçesiyle götürülmüştü. Yağmurlu havalarda durakların olmaması yüzünden ıslanan vatandaşları gören Gazi Mahallesi Muhtarı Nevzat Altun, “ Aklınız sıra Gazi’de yaşayanlara ceza mı verdiğinizi zannediyorsunuz?” dedi.

Gazi Mahallesi Muhtarı İsyan Etti

Okunma: 1786

23 Ocak 2018 20:35
-A

+A

Gazi Mahallesi Muhtarı Nevzat Altun, Sosyal paylaşım sitesi Facebooktan “ İETT Genel Müdürlüğünün Dikkatine” diyerek yaptığı paylaşımında adeta isyan etti. “ Beyler burası Gazi Mahallesi, İsmetpaşa Caddesi, bu yağmurda insanlarımız işlerine gitmek için her gün ıslanmak zorundalar mı? Mevcut durakları alıp götürdünüz. Niye duraklarımızı geri getirip yerine monte etmiyorsunuz? Aklınız sıra Gazi’de yaşayanlara ceza mı? Verdiğinizi zan ediyorsunuz?
 
İşçimiz, öğrencimiz, yaşlımız, hastaneye gidenlerimiz, yağmurun altında her gün bekliyor. Bizim de bu konuyla ilgili çalmadık kapı bırakmadık? Ayıptır günahtır. Utanın” diye yazdı.
 
Havaların soğumasıyla birlikte, yağmur ve kar’ın beklendiği bu günlerde daha fazla ihtiyaç duyulan durakların yerinden sökülüp götürülmesi Gazi Mahallesinde çileye dönüştü.


 
Gazi Mahallesi Muhtarı Nevzat Altun’un o paylaşımı   
 
İETT GENEL MÜDÜRLÜĞÜNÜN DİKKATİNE,

BEYLER burası Gazi mahallesi ismet paşa caddesi,bu yağmurda insanlarımız işlerine gitmek için her gün islanmak zorundalarmı,? Mevcut durakları alıp götürdünüz.! Niye duraklarımızı geri getirip yerine monte etmiyorsunuz,?
Aklınız sıra Gazi’de yaşayanlara cezamı verdiğinizi zannediyorsunuzi,!
İşçimiz öğrencimiz yaşlımız hastaneye gidenlerimiz,yağmurun altında her gün bekliyor,!bizimde bu konuyla ilgili çalmadık kapı bırakmadık,? Ayıptır günahtır,utanın,???


 
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Cevdet güler 23 Ocak 2018 23:58

Senelerdir Gazi mahallesi İsmet paşa caddesinin de aydınlatmaları yanmıyor caddemiz karanlık

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1