• Diğer

Sultangazi

Gazi Cemevi Başkanı, Okul Aile Birliği Başkanları İle Kahvaltıda Buluştu

Gazi Cemevi Başkanı Hıdır Karadaş, Okul Aile Birliği Başkanları ile Kahvaltıda Buluştu. Okul ve öğrenci sorunlarının istişare edildiği kahvaltı verimli geçti.

Gazi Cemevi Başkanı, Okul Aile Birliği Başkanları İle Kahvaltıda Buluştu

Okunma: 771

22 Aralık 2017 16:57
-A

+A

Gazi Cemevi Başkanı Hıdır Karadaş,  Gazi Mahallesi, Zübeyde Hanım Mahallesi, Yunusemre ve 75. Yıl Mahallelerinde bulunan 14 okulun okul aile birliği başkanlarıyla kahvaltıda bir araya geldi. Gazi Cemevi yemekhanesinde kahvaltıda bir araya gelen Okul aile birliği başkanları okulları ile ilgili sorunları ve çözüm önerilerini tartıştı. Sultangazi İlçesinin en büyük sivil toplum kuruluşu ve inanç merkezi olan Gazi Cemevi  sorunların çözümü için gerekli desteği sunacağını söyledi.


Gazi Cemevinde gerçekleşen kahvaltı programında Sultangazi ilçesi Gazi Mahallesi, Zübeyde Hanım Mahallesi, Yunusemre ve 75. Yıl Mahallelerinde eğitim veren okullarında okul aile birliği başkanları, üyeleri ve öğrenci velileri katıldı. Programda konuşan Karadaş, bu tür organizasyonların ilçenin eğitim sorunlarının çözümü noktasında büyük önem taşıdığını belirterek, şunları söyledi.


 

"Her konuda olduğu gibi eğitim problemleri de ancak karşılıklı diyalogla, ortak çözüm önerilerinde buluşmakla ve ortak akılla çözülebilir. Bu noktada Sultangazi’nin dört mahallesindeki eğitim kurumları ve Gazi Cemevi olarak, öncü olmak ve tüm okul aile birliklerimizle işbirliği içerisinde olmak istiyoruz. Gerektiğinde ihtiyacı olan eğitim kurumlarına sosyal yardım sağlama noktasında güç birliği sağlayacağız. Böylesi organizasyonların Sultangazi’nin eğitim çıtasının yükselmesine yardımcı olacağı inancındayız" dedi.Konuklarıyla yakından ilgilenen Karadaş, bu tür programların devam etmesi dileğiyle, katılımcılara teşekkür etti. Etkinlik, iyi dilekler ve temennilerle son buldu. 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1