• Diğer

Sultangazi

Fikr-i Asım Sultangazi’de Büyümeye Devam Ediyor

Fikr-i Asım ( Fikir ve Düşünce Derneği) Sultangazi İlçe Başkanı Emrullah Özdemir, önderliğinde toplanan yönetim kurulu toplantısına Genel Merkez Teşkilat Başkanı Günay Bozkurt, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Yaşar Kızılarslan, İstanbul İl Başkanı Harun Pala, Sultangazi Kadın Kolları Başkanı Nurhayat Balta katıldı.

Fikr-i Asım Sultangazi’de Büyümeye Devam Ediyor

Okunma: 1662

9 Kasım 2018 23:08
-A

+A

Türkiye’nin birçok konuda önünün kesilmesine ve büyümesinin engellenmeye çalışıldığını kaydeden Başkan Emrullah Özdemir, ülke olarak 31 Mart 2019 yerel yönetim seçimlerinde zor bir sınav vereceğiz. Dışarıda düşmanlarımız özellikle büyükşehirlerde kaybetmemizi dört gözle bekliyor. Bizde bu doğrultuda vatanımızın, milletimizin, bayrağımızın yanında yer alarak, Sultangazi’de çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnşallah aklımızdan geçenleri gerçekleştiririz” dedi. Aslında bugün genel Başkanımız HasanTürksel bugün bu toplantıya katılacaktı. Acil bir durumdan dolayı Ankara’da olması gerekiyordu. İnşallah ilerleyen günlerde gerçekleştireceğimiz toplantıya katılır” dedi.  


 
Genel Merkez Teşkilat Başkanı Günay Bozkurt
 
İlk önce büyük puntlularla belirtmem gerekiyor ki vatanını seven, devletinin bekasını düşünen, Türk milletinin huzuru için çalışan inançlı kimselerin bir araya gelerek kurdukları Fikr-i Asım ( Fikir ve Düşünce Derneği) halkımızın sempatisini kazanarak büyümeye devam ediyor.


 
Birileri bizi AK Parti’nin arka bahçesi, birileri bizi MHP’nin ön bahçesi diye lanse edebilirler. Şu açık ve net bir şekilde bilinmelidir ki. Biz hiçbir siyasi partinin ne ön, nede arka bahçesiyiz. İlk önceliğimiz ve görevimiz, canımız pahasına da olsa, vatanımızı korumaktır” diyerek vatan aşkı ile yanan, devletin bekası ve aziz Türk Milleti’nin huzuru için çalışan insanları derneklerinin çatısı altında beklediklerini ifade etti.


 
 Yeni bir dernek kurarken bir isim veya her hangi bir oluşum içinde, hele hele asla bir mevki ve makam derdinde olmadıklarını ifade eden Bozkurt, asırlar boyu kıtalara adalet götüren, oralarda refahı yayan ve o bölgelere huzur ile hükmeden bir ecdadın torunu olarak onların yaptıkları ile övünmenin kendileri için yeterli bir onur kaynağı olduğunu belirtti.


 
“Aslında kısa ve öz; unutulan örf ve törelerimizi anımsatmayı, kendimize misyon edinmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz” diyen Günay Bozkurt, kendilerini ve dernek üyelerini “Vatanın ve ümmetin dertleri ile dertlenen, ülkesi ve milleti için faydalı projeler üreten, yetişebildiği tüm mazlum coğrafyalara yardım elini uzatan ve var olan imkanları ile yaraları sarmaya çalışan, ümmet kardeşliğini savunan, yaptığı çalışmalarda ve ürettiği projelerde zerre misali menfaat gözetmeyen, ülke menfaatlerini kendi menfaatlerine tercih eden bir gönüllü insan topluluğu” şeklinde ifade etti.
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1