• Diğer

Sultangazi

Fatih Öznam, “Sultangazi İçin Yola Çıktım”

Sultangazi’nin sevilen iş adamı Fana Yapı İnşaat Taahhüt ve Fana Mimarlık Proje Yapı Tasarım, İç Mekân Tasarım Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Öznam, “ Her şeyin en güzeline Sultangazililer layık” anlayışı ile yola çıktı.

Fatih Öznam, “Sultangazi İçin Yola Çıktım”

Okunma: 2410

8 Ocak 2019 20:45
-A

+A

Sultangazi’nin sevilen ismi Fatih Öznam, 7 Haziran 2015 yılında yapılan genel seçimlerde AK Parti’nin tek başına iktidar olmamasının ardından, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanlığı tarafından başlatılan kampanyada 55 arkadaşıyla birlikte AK Parti ailesine katıldı. Sultangazi Belediyesi Sahra Sultan Düğün Sarayında yapılan görkemli törende AK Parti’nin üst düzey yöneticiler ininde katıldığı törende parti rozetleri takıldı.  
 
Daha sonra seçime bir gün kala Yenikapıda yapılan büyük İstanbul mitinginde dönemin Başbakanı Ahmet Davutoğlu tarafından ikinci kez sahneye çağrılarak parti üyesi olduğu tescillendi.
 
Öznam ailesi ve sevenleri 1 Kasım genel seçimleri öncesi hummalı bir çalışma sergileyerek beklenenin üstünde bir performans sergiledi. AK Parti 1 Kasım seçimlerini zaferle kazandı. O günden sonra çalışmalarını aralıksız sürdüren Sultangazi’nin sevilen ismi 31 Mart 2019 yılında yapılacak olan yerel yönetim seçimlerinde AK Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyeliği aday adaylık müracaatını, kalabalık bir sivil toplum kuruluşu başkanları, STK yöneticileri, Sultangazili sevenleri, hemşerileri ve aile fertleriyle basın mensuplarının katılımı ile gerçekleştirdi.
 
Fatih Öznam, gazetemize yaptığı açıklamada şunları söyledi. “ AK Parti büyük bir camiadır. Sadece Türkiye’nin değil, dünyada ki mazlum coğrafyaların ümidi olan sorumluluğu büyük bir partidir. Böyle bir partide bulunmaktan, AK Parti’mizin Genel Başkanı Türkiye Cumhuriyeti’nin Başkanı olan Recep Tayyip Erdoğan Reisimizin yol arkadaşı olmaktan ve Sultangazi gibi nüfusu 550 bine ulaşmış büyük bir ilçeye belediye meclis üyesi aday adayı olduğumdan dolayı son derece gururluyum. Bugüne kadar gerek iş hayatımda gerekse siyasi yaşamımda elde ettiğim bilgi, birikim ve tecrübelerimi Sultangazi’ye ve her şeyin en güzeline layık olan Sultangazili hemşerilerim için kullanmak istiyorum.      
 
 
1970 Kastamonu doğumlu olan Öznam . 1979 yılında Sultangazi Habipler mahallesine yerleşti. 1995’te Cebeci Mahallesine taşındı. Cebeci Mahallesinde İnşaat ve Mimarlık sektöründe yönetim Kurulu Başkanlığı yapan Fatih Öznam, Öğrenimine Habipler İlkokulunda başladı. Arnavutköy Ortaokulundan mezun olan Öznam, Lise öğrenimini Sağmalcılar Lisesinde tamamladı. Şu an Anadolu Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde öğrenimine devam eden Öznam. Evli ve üç çocuk babasıdır.
 
 
Birçok sivil toplum kuruluşunda yöneticilik ve görev aldı. Sultangazi Onurspor Kulübünün üç dönem Yönetim Kurulu Üyeliği yapan Öznam, Sultangazi Müteahhitler derneği kurucu üyeliği, Sultangazi Platformu üyeliği, KASDER Sultangazi şube üyeliği ve benzeri kurumlarda görevler üstlendi.    


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Ismail aydemir 8 Ocak 2019 22:43

Hayırlı olsun devletimize milletimize hayırlı olsun bizim yanımızda camiamıza güvenin tamdır allah utandirmasin

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku
UA-127754853-1